Days Gone vs Dying Light 2

Hocam bence çok güzel özetlemiş zaten ben de yazdığı bir şeyin üstüne basmak istedim. Techland oyunculara değer veren bir firma en azından topluluğun istediği şeyleri gerçekten göz önüne alıyorlar ve eninde sonunda oyuna ekliyorlar, 9 yıllık Dying Light için bile yıllarca desteği kesmediler. Adamlar belli ki bu işi önem vererek yapıyorlar. Bence sizi bunun yerine Days Gone almaya yönlendirebilecek tek mevzu olsa olsa fiyat mevzusu olabilir. Ha bu arada Days Gone da önereceğim bir oyundur da başlık kıyaslamakla ilgili olduğu için bu şekilde belirttim fikrimi.

Hocam konuya şeffaflık getirmesi açısından söyleyeyim: Dying Light 2'yi aldım oynadım pk yandaşı olarak bitirdim ve şimdi New Game Plus olarak yeniden başladım. Hikayesi muazzam hayran kaldım. Techland baba zaten Türkçe desteğide sunuyor. Oyuna aşık oldum bildiğiniz. İyi ki almışım.

Son mesaj dün olunca konu yakın tarihli sanmıştım 1 ayı varmış meğer siz bitirdim deyince fark ettim
Beğenmenize sevindim iyi oyunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…