DayZ alınır mı?

KenanBulutE

Hectopat
Zombi türü hayatta kalma oyunlarını çok seviyorum. Unturned'ta 250 saatim var ve bu saat sırf zombi olduğu için. DayZ zombie apocalypse hissini veren bir oyun mu? Hayatta kalmaya çalışırken sizi zorlama hissiyatı nasıl? Yani öyle sunucuya girdiğinizde yemek silah ararken heyecanlanmayıp öyle rahat rahat arıyor musunuz, yoksa acilen bir şeyler yapmanız gerektiğini yemek silah bulmanız gerektiğini hissettiren bir oyun mu? Gerçekten zorlanmak istiyorum, zombiler sadece öyle boş NPC gibi gezmesin, hem zombiler hem insanlar zorlasın istiyorum, zorlar mı?

İliklerine kadar çaresizliği hissedeceğin nadir oyunlardan. Her an ölme riskiyle attığın her adıma, girdiğin her yere dikkat edeceğin hatanın telafisi olmadığı bir oyundur. Yaklaşık 2000 Bin saati devirmiş Hardcore DayZ oyuncusu olarak tedirgin olmadan oynadığım bir an yok.

DayZ aldım ama tam olarak oyunu anlayamadığım için şu anlık köşede yüklü duruyor, neyi anlamadığımı da bilmiyorum, genel itibari ile harbi zor insanı sıkan bir oyun. Hele bir acıkma sesi koymuşlar ciddi manada miğdemi ağrıtıyor.

Geri
Yukarı