DayZ server önerisi

judgmennt

Kilopat
Yer
Bilecik
Herkese hayırlı bayramlar öncelikle. Uzun zaman sonra DayZ'ye yeniden başlamak istiyoruz. Eskiden beri bildiğim RunningManZ ve BarelyInfected dışında 1PP bir anda kapanmayacak server önerir misiniz? Modlu da olabilir, klasik de. 3PP server önerisi de alabilirim ama öncelik 1PP olursa sevinirim.

Hocam DZSA launcher kullanmıyorsan öneririm tüm modlu sunucuları gösteriyor.
Ben en son Trumps Wall, Lone Survivor ve The Resistance sunucularında oynadım. Bunlar modlu sunucular silah çeşitliliği ve loot bol. Genelde 80 kişi ve üstü oluyor. Haritanın çeşitli yerlerinde sonradan ekleme Hava alanları ve askeri alanlar var. Modsuz sunucuları pek tavsiye etmem. En azından sınırsız koşma modu olsun. Tamamen koşmaya dayalı bir oyunda koşmanın sınırlı olması çok sinir bozucu oluyor. Araba için radyatör, akü, buji ve radyatöre su doldurmak için pet şişe bulmak işkence oluyor. Gasoline Can'de çabası. Bu kadar şeyi yapana kadar mutlaka silahlı birisiyle karşılaşıyorsunuz zaten. Hiç tanımadığım insanlarla çeşitli dostluklar kurduğum da oldu. DayZ eşi benzeri olmayan bir oyun. Uzun süredir oynamadıysanız oyunda çok fazla şey değişti ben en son 2-3 yıl önce oynamıştım adaptasyon sürecim biraz uzun sürmüştü.

Ben en son Trumps Wall, Lone Survivor ve The Resistance sunucularında oynadım. Bunlar modlu sunucular silah çeşitliliği ve loot bol. Genelde 80 kişi ve üstü oluyor. Haritanın çeşitli yerlerinde sonradan ekleme Hava alanları ve askeri alanlar var. Modsuz sunucuları pek tavsiye etmem. En azından sınırsız koşma modu olsun. Tamamen koşmaya dayalı bir oyunda koşmanın sınırlı olması çok sinir bozucu oluyor. Araba için radyatör, akü, buji ve radyatöre su doldurmak için pet şişe bulmak işkence oluyor. Gasoline Can'de çabası. Bu kadar şeyi yapana kadar mutlaka silahlı birisiyle karşılaşıyorsunuz zaten. Hiç tanımadığım insanlarla çeşitli dostluklar kurduğum da oldu. DayZ eşi benzeri olmayan bir oyun. Uzun süredir oynamadıysanız oyunda çok fazla şey değişti ben en son 2-3 yıl önce oynamıştım adaptasyon sürecim biraz uzun sürmüştü.
No stamina sevmiyorum. DayZ'yi ilk çıktığında uzun süre oynadım, sonra 1.0 çıktığında sanırsam 1.5yıl önce falan denemiştim. O zamandan beridir oynamıyorum. Genel olarak yeni gelen şeyleri biliyorum adapte sayılırım oyuna. Benim için önemli olan laglı olmayan ve belirli saatlerde full olan sunucu. En önemlisi 1 hafta sora küt diye kapanmayacak bir sunucu. Teşekkürler öneriler için, bakacağım.
Dediğiniz serverları biraz denedim de PVP ağırlıklı bu serverların hepsi. Oyunu kolaylaştırabildikleri kadar kolaylaştırmışlar. Daha hardcore server önerin var mı?

Son düzenleme:
Ben de başlamak istiyorum ama Xbox kullanıyorum. Oyuna da pek hakim değilim ama 4 5 ay oynayıp bırakmıştım. Serverler hep laglı bizde. Bir de Online oyunlara girmek için aylık ücret istiyor, eğer düzgün bir oyun bulduysan ben de gelmek isterim. Oyunu seviyorum Battle Royale oynamaktan sıkıldım.

Geri
Yukarı