DayZ Takımı Kuruyorum

sait.jobs

Kilopat
Yer
Ankara/Kalecik
Daha fazla  
Meslek
Software Builder
Herkese merhabalar. Dayz Oyununda oynayanların bildiği üzere tek başına hayatta kalma mücadelesi vermek zor. Ne de olsa ölüden değil diriden korkacaksın:mutlu:. Ha bire tek buldukları kişileri katlediyorlar. Bende dedim ki kendi kendime bir takım kursak hem daha uzun süre hayatta kalır hemde daha çok malzeme taşıyabiliriz.
Benimle Takım olmak isteyen arkadaşlar:
"TR Squad Clan Server Girmeyin.." Sunucusunda "[TR] BabanN97" adı ile bana ulaşabilirler.
Takım olmak isteyen arkadaşlar steam de "BABANN" adı ile bana ulaşabilirler.[/TR]

Hocam 216 saat dayZ deneyimim var yaş 15 beraber dayZ oynayacak adam arıyorum 2 evim 4 arabam var :D şaka bi yana beraber oynayabiliriz istersen seninle konuşabileceğim verebileceğin bir adres varmı?

Hocam 216 saat dayZ deneyimim var yaş 15 beraber dayZ oynayacak adam arıyorum 2 evim 4 arabam var :D şaka bi yana beraber oynayabiliriz istersen seninle konuşabileceğim verebileceğin bir adres varmı?
Kusura bakmayın geç cevap verdim. Artık eskisi kadar bilgisayarda vakit geçirmek için fırsatım olmuyor. İşe başladım. hafta sonları izin günlerim oluyor ( bazen ama yine de iş oluyor ) isterseniz oynayabiliriz. Facebook da arkadaş olarak ekleseniz oynayacağımız zaman oradan haberleşebiliriz. Facebook adresim: Facebook

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı