DC dizilerini izlemek için site önerisi

Dante Zoldyck

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Son zamanlarda DC evreninin dizilerine olan ilgim arttı ve bu dizileri izlemek için güvenilir bir site arayışındayım. Hangi platformun en iyi DC içeriğini sunduğunu merak ediyorum. Önerilerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum! Teşekkürler.

VPN falan kullanmayacaksanız Türkiye'de The CW yüzünden yayınlanmıyor.
Korsan izlemek dışı alternatif yok.
Birkaç Netflix'in çektiği DC dizisi dışında.

VPN falan kullanmayacaksanız Türkiye'de The CW yüzünden yayınlanmıyor.
Korsan izlemek dışı alternatif yok.
Birkaç Netflix'in çektiği DC dizisi dışında.
VPN kullanarak nereden izleyebileceğimi merak ediyordum. Bir siteden bakıyordum ama The Flash'ın 1. sezonunu 720p olarak görünce izlemek isteğim azaldı. Korsan bir site öneriniz var mı?

VPN kullanarak nereden izleyebileceğimi merak ediyordum. Bir siteden bakıyordum ama The Flash'ın 1. sezonunu 720p olarak görünce izlemek isteğim azaldı. Korsan bir site öneriniz var mı?

Korsan site önerisi yasak diye biliyorum ama yayınlanmadığı için sorun olacağını sanmam.
720p dışında daha kaliteli korsan bulabiliceğinizi sanmıyorum.
Theflashizle veya hdfilmcehennemi dışında çok düzgün yer yok eğer dublaj istiyorsanız.
Dizibox'ta altyazılıda izleyebilirsiniz.
Netflix'te VPN ile izleyebilirsiz fakat Türkçe alt yazı vs. yok haberiniz olsun.
Bir süre sonra 720p izlemek sorun olmuyor zaten CGI'lar çok iyi değil eğer 1080P'nin üstünde ekranınız varsa evet biraz kötü olabilir en kötü düşük inchli bir ekranda veya telefonda izlemenizi öneririm.

Korsan site önerisi yasak diye biliyorum ama yayınlanmadığı için sorun olacağını sanmam.
720p dışında daha kaliteli korsan bulabiliceğinizi sanmıyorum.
Theflashizle veya hdfilmcehennemi dışında çok düzgün yer yok eğer dublaj istiyorsanız.
Dizibox'ta altyazılıda izleyebilirsiniz.
Netflix'te VPN ile izleyebilirsiz fakat Türkçe alt yazı vs. yok haberiniz olsun.
Bir süre sonra 720p izlemek sorun olmuyor zaten CGI'lar çok iyi değil eğer 1080P'nin üstünde ekranınız varsa evet biraz kötü olabilir en kötü düşük inchli bir ekranda veya telefonda izlemenizi öneririm.
Monitörüm 4K. iPhone 15'te ne kadar olduğunu bilmiyorum. Gerçekten kötü duruyor ama İngilizce altyazı benim için sıkıntı olmaz. Orada 1080p varsa Netflix'te şansımı deneyeceğim. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. Sağlıcakla kalın.

Monitörüm 4K. iPhone 15'te ne kadar olduğunu bilmiyorum. Gerçekten kötü duruyor ama İngilizce alt yazı benim için sıkıntı olmaz. Orada 1080p varsa Netflix'te şansımı deneyeceğim. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler. sağlıcakla kalın.

Netflix'te 4K vs. olabilir tam emin değilim.
iPhone 15'in ekranı 1080P'nin biraz üstü olduğu için çok sırıtmaz diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı