DC okumaya nasıl başlanır?

New52 öncesi dönemle başlyabilirsin ya da New52 ve sonrası.
Benim önerim şu anlık New52 ile başlamanız. Flashpoint hakkında bilginiz var mı?

New52 okuma sırası bittiğinde rebirthe geçmeden flashpoint ve wathcmeni okuyabilirsin.

Flashpointi bilip bilmediğine göre aslında tam bir sıra söyliyebilirim ben.

Benim önerim şu anlık New52 ile başlamanız. Flashpoint hakkında bilginiz var mı?

New52 okuma sırası bittiğinde rebirthe geçmeden flashpoint ve wathcmeni okuyabilirsin.

Çizgi romanlar hakkında hiçbir bilgim yok. Flashpoint bilimiyorum.

Çizgi romanlar hakkında hiçbir bilgim yok. Flashpoint bilimiyorum.

Hocam eğer Flash'la başlayacaksan düz gidebiliriz ama diğer karakterle başlayacaksak.
New52 sürümlerinden başla, sonra Rebirth'e gelmeden flashpoint ve watchmene bakarsın sonra rebirth DC serisi.

New52, flashpoint olayından sonra reboot edilmiş bir evren.

Hocam eğer Flash'la başlayacaksan düz gidebiliriz ama diğer karakterle başlayacaksak.
New52 sürümlerinden başla, sonra Rebirth'e gelmeden flashpoint ve watchmene bakarsın sonra rebirth DC serisi.

New52, flashpoint olayından sonra reboot edilmiş bir evren.

Çizgi romanlarda film serileri gibi belli bir sıra ile mi ilerliyor yoksa istediğim karakterlerin hikayesini karışık olarak okusam hikayede bir kopukluk yaşar mıyım? Mesela ben ilk Batman'i okumak istiyorum diyelim Batman year One okusam sonra the man no laughs okusam öyle öyle Batman serisini okumaya başlasam hikayede anlamadığım yerler olur mu?

Çizgi romanlarda film serileri gibi belli bir sıra ile mi ilerliyor yoksa istediğim karakterlerin hikayesini karışık olarak okusam hikayede bir kopukluk yaşar mıyım? Mesela ben ilk Batman'i okumak istiyorum diyelim Batman year One okusam sonra the man no laughs okusam öyle öyle Batman serisini okumaya başlasam hikayede anlamadığım yerler olur mu?

Year One okuma sırasında başta zaten.

Kara şovalye dönüyor romanından sonra flashpoint: İntikam şovalyesi geçiyor.
O arada flashpoint serilerine bakabilirsiniz ondan sonra New52 Batman serisi var.
Flash haric bence önemli okuma sırası.

ben new52 öncesi evrenini full okumak istiyorum ama hangi sırayla hangi karakterleri okuyacağımı bilmiyorum. yardımcı olur musun?

Geri
Yukarı