Sunucuma DDoS atılması

Dediğiniz gibi botnet ağı kurdu büyük ihtimal ve peşimizi salmıyor. Acaba vps sunucuma koruma filan alabilirmiyim ekstra? Hatzner alabilirsin ama biz satmıyoruz dedi neler yapabilirim?
Açıkça söylemek gerekirse hiç bir fikrim yok. Ancak başka bir sunucuya geçmeyi deneyebilirsiniz mesela.

O zaman o proxy'i bloklayın. Olmadı başka proxy kullanırsa onu da bloklayın. Direkt kendinin ip adresini öğrenme yöntemi de var ama yasa dışı.
Ne kadar bloklasamda yeni yeni proxylerle geliyor hep durmak yok

Tam olarak bilemiyorum ancak muhtemelen size gıcık olmuş birisi. Yasa dışı bir sunucu değil değil mi?
Bir Private sunucu olarak düşünün birisi buna para vermiş ve beni kara listeye almış kara listeden çıkmak istiyorsan 80€ göndermelisin diyor

Bir Private sunucu olarak düşünün birisi buna para vermiş ve beni kara listeye almış kara listeden çıkmak istiyorsan 80€ göndermelisin diyor
Kesinlikle o parayı göndermeyin. Daha fazlası istenilebilir. Onun için siber güvenlik uzmanlarından destek alın derim. "THT" tarzı forumlardan uzak durmanızı öneririm. Zira o forumlarda artık eski bilgi birikimi yok.

R10'dan destek alayım dedim fakat R10'da kayıt olurken baya bi sıkıntılı bakalım 2 gündür bu sorunu yaşıyoruz umarım bugün sonlanır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…