DDR 2 sistem kaça gider?

Berat.xx56

Centipat
Biraz dalga geçer gibi oluyor ama 600W PSU param çıksın yeter diyorum :D 2008 yılında abimin çalışarak aldığı bu kasaya veda etmenin vakti geldi.
Ekran kartı olarak 1GB AMD Radeon 6570 HD var. Oynadığım oyunlarda şu şekilde onun dışında Crysis oynadım Crysis 2 biraz zorladım oldu. Assassin's Creed 3 hariç (1, 2, Revelations, Rogue) gibi serilere kadar kaldırıyor. Ve Call of Duty Black Ops 3 hariç (1, 2, MW1, MW2, MW3, Black Ops 1, 2) serilere kadar kaldırıyor. Daha aklıma gelmiyor.
En azından 500 600 TL eder mi diyecektim teşekkürler :)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    11,5 KB · Görüntüleme: 27
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    Ekran Alıntısı2.PNG
    18,5 KB · Görüntüleme: 37
600 TL ideal. Büyük ihtimalle online oyunlarda bot için açık bırakan birisi hemen yapışacaktır.
Biraz dalga geçer gibi oluyor ama 600W PSU param çıksın yeter diyorum :D 2008 yılında abimin çalışarak aldığı bu kasaya veda etmenin vakti geldi.
Ekran kartı olarak 1GB AMD Radeon 6570 HD var. Oynadığım oyunlarda şu şekilde onun dışında Crysis oynadım Crysis 2 biraz zorladım oldu. Assassin's Creed 3 hariç (1, 2, Revelations, Rogue) gibi serilere kadar kaldırıyor. Ve Call of Duty Black Ops 3 hariç (1, 2, MW1, MW2, MW3, Black Ops 1, 2) serilere kadar kaldırıyor. Daha aklıma gelmiyor.

500 TL , 570 TL gibi düşünülebilir Ram Eklemesi yapıldığı zaman çok daha iyi ve oyun oyun oynatan bir sistem olur. Biraz Ram'den darboğaz yaşıyorsunuz.

Geri
Yukarı