DDR2 800 Mhz Ram Tavsiyesi

Bende o durumdayım ama gereksiz diye almıyom. Sana fiyat 150 lira olunca az gibi geliyor ama paranın çöpe gideceği konusunu gözünden kaçırıyosun, DDR2 yazısını görünce şok oldum ama istersen alabilirsin ben kendi fikrimi söyledim.

Ben zaten bu sistemle istediğim oyunları oynuyorum fakat birtakım sorunlar yaşıyorum ve o sorunları bu yolla çözebileceğimi öğrendim.
Sizden DDR2'de kullanılmak üzere 800 mhz ram marka tavsiyesi istiyorum.
Teşekkürler.

Valla ben DDR2 ve 800 mhz ram tavsiyesi veremem, aldığınız ürüne ben vesile olmuş olurum.
Şuan 4GB bir bellek ne kadar götürür bilmem ama orta seviye bir ekran kartınız varsa(R7 260x gibi) GTA V gibi bir oyunu 768pde rahat oynarsınız diye düşünüyorum.

@Felankor, o ürünü bende gördüm fakat şüphem şu yönde şuan takılı olan bellek ile CL değerleri uyuşmuyor. Bu sebepten sıkıntı olabileceğini düşündüm.

@Felankor, o ürünü bende gördüm fakat şüphem şu yönde şuan takılı olan bellek ile CL değerleri uyuşmuyor. Bu sebepten sıkıntı olabileceğini düşündüm.
Aaa kusura bakmayın ben yorumları okumadan direk konuya cevap olarak yazdım. Arkadaşımızın Ram'leri CL6 hızındaymış. :/ Fakat CL değerleri arasında çok da bir fark yok. Büyük ihtimalle uyuşucaktır ama dostumuzun yerinde olsaydım CL6 alırdım, ne olur ne olmaz.

Ben zaten bu sistemle istediğim oyunları oynuyorum fakat birtakım sorunlar yaşıyorum ve o sorunları bu yolla çözebileceğimi öğrendim.
Sizden DDR2'de kullanılmak üzere 800 mhz ram marka tavsiyesi istiyorum.
Teşekkürler.
AliExpress üzerinden 2 tane 2 GB DDR2 Kingston RAM alırsanız biraz geç gelebilir ama yeni hesap açarsanız indirim kuponu geliyor 15 TL, kargo ve gümrük vergisi dahil edilirse yaklaşık 70 TL'ye 2 adet 800 mHz DDR2 2GB RAM almış oluyorsunuz. bunun fiyatı ise ülkemizde yaklaşık 110 TL. Tabi siz istediğiniz miktarı seçebilirsiniz. Ama beklemeyeyim diyorsanız bahsettiğim marka rami n11 gibi sitelerde bulabilirsiniz. Acelesi yok ise dediğim gibi AliExpressten ucuza gelir.
Bahsettiğim AliExpress RAM : US $5.5 |Kingston PC Memory RAM Memoria Module Desktop DDR2 DDR3 1GB 2GB 4GB PC2 PC3 667MHZ 800MHZ 1333MHZ 16005MHZ 667 800 1333 1600 8GB|RAMs| - AliExpress
Buradaki terimleri açıklayayım, 2pcs : 2 parça demek, 800 ve 667 dediği şey frekans (mHz), gerisini biliyorsunuz zaten sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı