DDR2 sistem yenileme

AKG_58

Decapat
2010'da aldığım bilgisayarı yenileyeceğim, bilgisayarda XP kurulu ekran kartı yok tam bilgi bilmiyorum arkadaşıma vermiştim 9 yıldır ondaydı şimdi geri aldım. Bende fazla olarak 1GB RAM var fakat DDR2 eski biraz. Sizce yenilemek için ekran kartı, RAM, SSD ne almalıyım? Bütce 500TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
2010'da aldığım bilgisayarı yenileyeceğim, bilgisayarda XP kurulu ekran kartı yok tam bilgi bilmiyorum arkadaşıma vermiştim 9 yıldır ondaydı şimdi geri aldım. Bende fazla olarak 1GB RAM var fakat DDR2 eski biraz. Sizce yenilemek için ekran kartı, RAM, SSD ne almalıyım? Bütce 500TL.
Sistemi tam belirt. Ona göre söyleyelim.

120 gb da ssd alırsan oyun hariç her işini görürsün. Anakartın iyi bişeyse 2000 liraya oyun bilgisayarı bile yapılabilir :)

Sistemi tam belirt. Ona göre söyleyelim.

Intel pentium.
2 GB RAM + 1GB RAM.
Ekran kartı yok.
Anakartını bilmiyorum.
Yeni öğrendim arkadaşım bilgisayara windows 7 yüklemiş.

120 GB'da SSD alırsan oyun hariç her işini görürsün. Anakartın iyi bir şeyse 2000 liraya oyun bilgisayarı bile yapılabilir :)

Yok anakart çoğunlukla çöp.

Yeni konular

Geri
Yukarı