Alıcı DDR3 775 LGA anakart

KIZIL BARON

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Denizci
Arkadaşlar günaydın anakart arıyorum 775 pin DDR 3 uygun fiyatlı temiz sıkıntısız elinde olan var mı? İşlemci Intel Pentium E6800 çift çekirdek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlam çalışıyor, dilerseniz tüm parçalarını paketler gönderirim, evde fazlalık yapmasın.
Anakartı sadece 150₺'ye kargolarım.

Dolap uygulaması kullanıyor musunuz? Oradan alabilirim bir de benim işlemci uyar değil mi bu anakarta 8 GB RAM destekli mi?

Dolap uygulaması kullanıyor musunuz? Oradan alabilirim bir de benim işlemci uyar değil mi bu anakarta 8 GB RAM destekli mi?

Sahibinden ile satabilirim, Dolap uygulaması iki taraftan da komisyon kesiyor. Üzerinde DDR3 4GB RAM denedim çalışıyor iki slotu da fakat 8GB deneyemedim RAM olmadığı için.
İşlemciniz destekler ayrıca.

Sahibinden ile satabilirim, Dolap uygulaması iki taraftan da komisyon kesiyor. Üzerinde DDR3 4 GB RAM denedim çalışıyor iki slotu da fakat 8 GB deneyemedim RAM olmadığı için.
İşlemciniz destekler ayrıca.

Sahibinden değil de gardrop uygulamasından alabilirim orada komisyon yok biliyorsunuz.

Sahibinden değil de gardrop uygulamasından alabilirim orada komisyon yok biliyorsunuz.

Bakayım uygulamaya, size yazarım.

@KIZIL BARON

Şu an inceleme aşamasında, birazdan kontrol edin ve siz siparişi girin ben sabah kargoya veririm.

Son düzenleme:

@KIZIL BARON

Şu an inceleme aşamasında, birazdan kontrol edin ve siz siparişi girin ben sabah kargoya veririm.

2 saate kadar alıyorum.

@KIZIL BARON

Hocam aldım kartı aynasını da göndermeyi unutmayın hayırlı olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı