DDR3L Laptopa DDR3 RAM Takma

Vugeka

Kilopat
Bugün 4 gün önce Webdenal sitesinden sipariş ettiğim RAM'im geldi. 8 GB 1600 MHZ DDR3 RAM herşey iyi güzel fakat, benim laptob'um DDR3L RAM destekliyormuş. Zaten zar zor para biriktirip almıştım. Bir yolu yok mu bu işin? Bir daha RAM alamam iade işlemleri nasıl yapılıyor onu da bilmiyorum. Yani bu bilgisayara uyumlu hale getiremez miyim? Yeni aldığım RAM'i taktım CPU Z programında gözüküyor fakat görev yöneticisine girdiğimde gözükmüyor. En güvendiğim insanlar bu forumda sizden yardımlarınızı bekliyorum önerilerinizi. Bakın taktığım RAM bu ama bilgisayar görmüyor. Sadece 1.50V olmadığı için çalıştırmayacak mıyım bu RAM'i? :(

6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Bios'a girdim ama öyle bir seçenek yok. Laptop kullanıyorum. Varmı yardım edebilecek. İade edemiyorum. Bir yolu olmalı arkadaşlar çalıştırmanın küçük bir kasabada yaşıyorum. değiştirme imkanım yok denecek kadar az illaki vardır. Tek sıkıntı RAM voltajları farklı diğer herşeyleri aynı RAM'lerin. 8 GB RAM boşa gitmesin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı