DDR4 2133MHz RAM Yükseltme

Carnower

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Benim bilgisayarımda 4 GB RAM var ve bunu 8'e yükseltmek istiyorum. Özelliklerini karşılaştırdım, bana doğru geldi. Bir de işi bilen birinden duymak istedim acaba sorun çıkar mı diye, alacağım RAM'in fotoğrafını ve bilgisayarımın özelliklerini paylaştım fotoğraf olarak. Bir de yeni alacağım RAM'in şu anki RAM'imle aynı marka olması mı gerekiyor, yoksa özelliklerin aynı olması yeterli mi?

ghgfjgfhj.JPG

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Benim bilgisayarımda 4 GB RAM var ve bunu 8'e yükseltmek istiyorum. Özelliklerini karşılaştırdım, bana doğru geldi. Bir de işi bilen birinden duymak istedim acaba sorun çıkar mı diye, alacağım RAM'in fotoğrafını ve bilgisayarımın özelliklerini paylaştım fotoğraf olarak. Bir de yeni alacağım RAM'in şu anki RAM'imle aynı marka olması mı gerekiyor, yoksa özelliklerin aynı olması yeterli mi?

Eki Görüntüle 522107
Eki Görüntüle 522111
Benim ram 4gb ddr4 2133hz, yani bu özelliklerde alırsam kullanabilirim değil mi?
CL değerine de dikkat et. 2133MHz CL15 bir RAM alman gerek.

Ürün olarak da buna bakabilirsin. Daha ucuz ve soğutuculu bir ürün.

attığınız ram uyumlu görünüyor her şeyiyle, 15 cl sizin attığınız ram. benim bilgisayardaki de sanırım öyle bir bakabilir misiniz
attığınız ram uyumlu görünüyor her şeyiyle, 15 cl sizin attığınız ram. benim bilgisayardaki de sanırım öyle bir bakabilir misiniz

Dosya Ekleri

• 5.JPG
    5.JPG
    50,9 KB · Görüntüleme: 32
  • 5.JPG
    5.JPG
    50,9 KB · Görüntüleme: 39
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı