DDR4 8 GB RAM önerisi

Bütçe
1000

İsmetEge

Centipat
Daha fazla  
Anakart
Asus prime H310M KR 2.0
İşlemci
İ5 9400F
Anakart 2666 MHz destekliyor. Bende 1 tane hyperx fury HX430C15FB3/8 8GB RAM var ve yanına 1 tane daha uyumlu RAM almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Anakart 2666 MHz destekliyor. Bende 1 tane HyperX Fury HX430C15FB3/8 8 GB RAM var ve yanına 1 tane daha uyumlu RAM almak istiyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Hocam senin RAM CL 15 aynısından al bence. Anakart o hızda çalıştırır sorun olmaz.

Neyi beğenmediniz. Yanlış öneriyse bilgilendirin hocam.

Hocam senin RAM CL 19 çalışmaz.

bu ürün olabilir.

Şu anki RAM'in aynısından almanız daha iyi olacaktır.
Aynı ram piyasada yok n11de var fakat oradan alışveriş yapmıyorum çoğu kez sıkıntı çıktı.

Hocam senin RAM CL 15 aynısından al bence. Anakart o hızda çalıştırır sorun olmaz.

bu ürün olabilir.
Doğan teşekkür ederim ilgilendiğin için bi sorum daha olacak Herhangi bir ddr4 CL15 RAM alsam çalışır mı peki.

Aynı RAM piyasada yok N11'de var fakat oradan alışveriş yapmıyorum çoğu kez sıkıntı çıktı.

Doğan teşekkür ederim ilgilendiğin için bir sorum daha olacak Herhangi bir DDR4 CL15 RAM alsam çalışır mı peki.

Rica ederim. Zaten RAM alırken kendi RAM ile CL değeri aynı olması önemli. Hızı da aynı olsun almışken. Evet çalışır.

bu ürün olabilir.
Hocam şu RAM uyumlu olur mu? hem daha uygun anakart 2666MHZ destekliyor.

Geri
Yukarı