DDR4 RAM önerisi

RacetX

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Acer Nitro i5 12.nesil RTX 4050 laptopta DDR4 RAM öneriniz var mı bir de servise mi vermeliyiz, bilgisayarcıya mı?

Merhaba Acer Nitro i5 12.nesil RTX 4050 laptopta DDR4 RAM öneriniz var mı bir de servise mi vermeliyiz, bilgisayarcıya mı?

Hocam uyumsuzluk olmaması, adına şu anki RAM'iniz neyse aynısından istediğiniz boyutta alabilirsiniz. RAM'i aslında kendiniz de takabilirsiniz fakat kendiniz takmak istemiyorsanız, güvendiğiniz bir bilgisayarcı varsa işlem sırasında başında durarak tatırabilirsiniz.

Merhaba,

Şahsi tavsiyem garanti süreniz mevcut ise yetkili servis harici farklı bir yere cihazınızı vermemeniz. Yetkili teknik servis cihazınız için en uygun donanım hangisi ise onu kullanacaktır.

Fiyat bilginiz var mı?
Teknik servise cihazınızı teslim edip fiyat bilgisi alabilirsin. Fiyatı kabul etmediğin taktirde işlem yapmadan cihazını geri göndereceklerdir. Eksik bilgi vermemek adına; cihaz teknik servise iletildiğin de formatlanarak sana geri gönderiliyor diye biliyorum, bu konuda çok emin değilim araştırmanı tavsiye ederim.

Hocam uyumsuzluk olmaması, adına şu anki RAM'iniz neyse aynısından istediğiniz boyutta alabilirsiniz. RAM'i aslında kendiniz de takabilirsiniz fakat kendiniz takmak istemiyorsanız, güvendiğiniz bir bilgisayarcı varsa işlem sırasında başında durarak tatırabilirsiniz.
Parça çalma vb.olaylar

Olabilir mi?

Ben bunu aldım gayet de memnunum hocam. Kendiniz kolayca takabilirsiniz zor bir tarafı yok. Sadece takmadan önce pil ile anakart bağlantısını çıkartmanızı tavsiye ederim, kısa devre olma ihtimali az da olsa var.

Geri
Yukarı