Satılık DDR4 RAM, Rampage V, İ7 5820K, GTX 760 Ve Dahası Parça Satışlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Q-Extreme

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, daha önce Technopat imkanı ile 2 adet Rampage V ve bir adet orta düzey oyun sistemimi sattım. Şu an kredi borçlarımdan dolayı üst seviye bilgisayarımın parçalarını satma kararı aldım.
1 hafta öncesine kadar aklımda satma kararı yoktu ve bilgisayarımı gerçekten temiz ve titiz kullandım.
Parçalar haziran ayında Vatan ve Exa' dan alınmıştır. Ürünlerin hepsinin kutuları ve kutu içerikleri tam olup, garantileri devam etmektedir.

Parça listesi ve resimler aşağıdadır yanlarındaki rakamlar benim sattığım rakamlar piyasadaki sıfır fiyatlarını araştırıp bulabilirsiniz. Fiyatlar uygun olup tekrar indirim yapılmayacaktır.
Not: Sadece Ekran kartı ve Monitör şubat ayında alınmıştır.

1. Rampage V Extreme Anakart: 1400 tl
2. İntel İ7 5820K 2011 V-3 Soket İşlemci: 950 tl
3. Zotac Nvidia Gtx 760 Amp Edition 2 GB 256 Bit: 450 tl
4. Cooler Master Haf X 942 Black Edition Kasa: 400 tl
5. Crucial Ddr4 Ram 2400 Mhz 4 GB X 2= 8 GB: 220 tl
6. Zalman Cnps 11X Extreme CPU Soğutucu: 175 tl
7. 21.5 Inc Aoc Lcd Monitör: 175 tl
8. A4tech oyuncu makro mouse, Everest oyuncu klavye: 40 tl
9. Asus Dwd-writer: 25 tl

Son düzenleyen: Moderatör:
Mouse'un tam modeli nedir?

Bir de telefonunuza mesaj atmistim. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Anakart, işlemci, ram ve dvd- writer satılmıştır klavye ve mouse ise rezerve edilmiştir alan kardeşime hayırlı olsun güle güle kullansın teşekkürler.

Soğutucunuz Hyper 212'den iyi midir acaba?

Soğutucunuz Hyper 212'den iyi midir acaba?
5820K ile 40 dereceyi görmedim o kadar oyun oynadım very high ayarlarda Hyper 212 ile ilgili bilgim yok fakat benim soğutucumun birde performa modeli var ben özellikle onu almadım Extreme modelini aldım ve cok memnun kaldım yine bilgisayar alsam o kadar paralar verip su kacırma riski damlatma riskini göze alacağıma yine aynı aldığım soğutucuyu alırdım.

Rampage V, 5820k , ram ve dvd yazıcıyı ben aldım arkadaşlar. Bu canavarları yerleştirebileceğim bir kasa bulana kadar uzay montaj devam edeceğim
En yakın zamanda stabilite testlerim de forumda olacak.

Dosya Ekleri

• IMG_2467.JPG
    196,4 KB · Görüntüleme: 330
Rampage V, 5820k , ram ve dvd yazıcıyı ben aldım arkadaşlar. Bu canavarları yerleştirebileceğim bir kasa bulana kadar uzay montaj devam edeceğim
En yakın zamanda stabilite testlerim de forumda olacak.
Eski dostumu böyle görünce duygulandım şaka bir yana tekrardan güle güle kullan güzel kardeşim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…