DDU gerekli mi?

• Konuyu başlatan Abu!
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 4B
Sürekli neden yapıyorsunuz? Yeni sürücü geldiğinde, var olan sürücüyü kaldırmanıza gerek yok. Direkt üstünden kurulum yapabilirsiniz. Söylenmedikçe DDU kullanmanıza gerek yok.

Konuyu tekrar tazeliyorum :)
Ben geforce experience aracılığıyla yeni güncellemeleri kuruyorum, DDU'ya göre bir farkı var mıdır? Öyle mi yapmalıyım?

DDU, ekran kartı sürücüsünü güvenle kaldırmaya yarar. Bazenleri sorunlar yaşandığında sürücüyü kaldırıp tekrar kur diyoruz. İşte bur tür durumlarda önce DDU ile kaldırıp, sonra sürücüyü sitesinden güncel bir şekilde indireceksiniz.

Yeni güncelleme geldiğine, onu yüklemek istediğinizde eskisini kaldırmaya gerek yok. Üstüne direkt kurabilirsiniz.

Sorun yaşamadıkça GeForce Experience üzerinden beta olmayan sürücüleri indirip kurun.

Herhangi bir sıkıntı olursa en temizi kendi sitesinden artık 400mb-500mb ne kadarsa optional olmayan sürümü önce indirip, indirme işlemi tamamlandıktan sonra DDU ile mevcut sürücüyü komple kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp Downloads klasörüne girip o indirdiğiniz dosyayı çalıştırmaktır.

Sorun yaşamadıkça GeForce Experience üzerinden beta olmayan sürücüleri indirip kurun.

Herhangi bir sıkıntı olursa en temizi kendi sitesinden artık 400mb-500mb ne kadarsa optional olmayan sürümü önce indirip, indirme işlemi tamamlandıktan sonra DDU ile mevcut sürücüyü komple kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp Downloads klasörüne girip o indirdiğiniz dosyayı çalıştırmaktır.

Yorumunuz için teşekkürler, beta olmayan sürücü derken neyi kastediyorsunuz? Geforce Experience üzerinden 'Güncelleştirmeleri Denetle' dediğimizde yeni driver varsa bulup indiriyor bu yüklemelerin hiçbir zaman beta olduğunu ben görmedim, sonuç olarak ben bu haliyle bir sıkıntı görmedim kendisi önce siliyor sonra kurulum yapıyor, bu şekilde devam etmem mi daha sağlıklı olacaktır yoksa manuel olarak yüklemem mi?
DDU, ekran kartı sürücüsünü güvenle kaldırmaya yarar. Bazenleri sorunlar yaşandığında sürücüyü kaldırıp tekrar kur diyoruz. İşte bur tür durumlarda önce DDU ile kaldırıp, sonra sürücüyü sitesinden güncel bir şekilde indireceksiniz.

Yeni güncelleme geldiğine, onu yüklemek istediğinizde eskisini kaldırmaya gerek yok. Üstüne direkt kurabilirsiniz.

Teşekkürler sorun görmüyorsam Geforce Experience üzerinden yüklemeye devam o zaman ;)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı