Çözüldü DDU İle Temizleme Sonrası Windows Normal Modda Açılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Zeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Yeni bir ekran kartı sürücüsü kuracaktım ve DDU ile DDU ile AMD ve NVIDIA Sürücü Kaldırma Rehberinden yardım alarak kaldırdım sürücüyü fakat Windows'u yeniden başlattığımda Windows'un açılma sesi geldi. Hatta fare falan her şey oynuyordu fakat görüntü gelmiyordu, gelmiyordudan kastım siyah bir ekranda ekranın sol üstünde küçük küçük mavi mavi çizikler vardı ve Windows açılıyordu. Fakat görüntü gelmiyordu. Windows'u güvenli modda başlattım ve açıldı, ekran kartını güvenli modda yükleyemedim hata aldım. Error 99 hatası galiba. Ne yapacağımı şaşırdım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Rehbere göre yapsanız sorun yaşamazdınız. Doğru şekilde güvenli modda tekrar uygulayıp normal moda geçip güncel sürücüyü kurun.
Aynı sorunu ben de yaşamıştım. DDU'yu eleştirdiğimde ceza veriyorlar. Bazı uygulamalar güvenli modda yüklenmeyebilir. Entegre grafik kartını DDU ile kaldırdığımda o sorunu yaşamıştım.

Aynı sorunu ben de yaşamıştım. DDU'yu eleştirdiğimde ceza veriyorlar. Bazı uygulamalar güvenli modda yüklenmeyebilir. Entegre grafik kartını DDU ile kaldırdığımda o sorunu yaşamıştım.

Bazen çipset sürücüsünü sildiği söyleniyor. Ben artık bıraktım DDU kullanmayı mecbur kalmadıkça kullanmaya gerek yok. Kart sürücülerinin yanında gelen temiz kurulum ile temizlenmeli sürücüler.

Bazen çipset sürücüsünü sildiği söyleniyor. Ben artık bıraktım DDU kullanmayı mecbur kalmadıkça kullanmaya gerek yok. Kart sürücülerinin yanında gelen temiz kurulum ile temizlenmeli sürücüler.
Benim görüşüm; Çipset sürücüsünü sildiğini sanmıyorum ama entegre grafik sürücüsünü kaldırdığı zaman Microsoft Basic Render'e geçiş yapamıyor Windows o yüzden öyle oluyor veya belki de onu da siliyordur bence. :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı