DDU kullandıktan sonra ekran gelmiyor

Xqezz

Decapat
Daha fazla  
RAM
Crucial Ballistix 8x2gb 3000mhz cl15
Ekran kartı
Radeon RX 580 / Radeon RX 6700 XT
Anakart
MSI b550 gaming edge wifi
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Merhaba dostlar. Ekran kartı değiştireceğimden DDU kullanarak sürücülerini silmek istedim. Ancak dalgınlığıma geldi ve DDU kullanırken seçeneklerden Windows'un otomatik olarak sürücü yüklemesine izin vermemesini seçtim. Sonuç olarak bilgisayarım çalışıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor. Bazı yerlerde Windows yükleme medyası USB çubuğuyla düzeltilebilir demişler fakat USB'yi bilgisayarıma taktığımda hiç fark yaratmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostlar. Ekran kartı değiştireceğimden DDU kullanarak sürücülerini silmek istedim. Ancak dalgınlığıma geldi ve DDU kullanırken seçeneklerden Windows'un otomatik olarak sürücü yüklemesine izin vermemesini seçtim. Sonuç olarak bilgisayarım çalışıyor ancak ekrana görüntü gelmiyor. Bazı yerlerde Windows yükleme medyası USB çubuğuyla düzeltilebilir demişler fakat USB'yi bilgisayarıma taktığımda hiç fark yaratmadı. Yardımcı olursanız çok sevinirim iyi günler dilerim.

Onboard olarak bir görütü almayı dene bakalım olmaz ise güvenli modda açmayı dene.

Daha önceden de bilgisayar açılırken belli bir süre yanıp sonra sönüyordu ve grafik sürücülerimi silmenin işlemcimi bozabileceğine çok da inanmıyorum açıkçası.

Hocam bayağı bir eskiden fan pinini söktüm RAM'ler bozuldu hiç tahmın etmeyecegın yerden patlak verebiliyor ekran kartını farklı bir bilgisayar da deneme şansın varsa dene bakalım onu çıkarırsın aradan CPU sabit yanıyor ise sorun bilki orada gönlün rahat olsun diye ekran kartını da farklı PC de dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı