Dead by Daylight adaklar

Daryl Grimess

Centipat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar oyunu Türkçe olarak oynuyorum adaklarım bazılarını anlıyorum bazılarını anlamıyorum, mesela avantajını arttırır diyor bu ne demek, ayrıca detaylı olarak bunları anlatan bir site var mı?

Arkadaşlar oyunu Türkçe olarak oynuyorum adaklarım bazılarını anlıyorum bazılarını anlamıyorum, mesela avantajını arttırır diyor bu ne demek, ayrıca detaylı olarak bunları anlatan bir site var mı?

Adaklar çok farklı şekilde özellikler barındırır bunlardan bazıları taktığın eşya ve eklentinin kaybolmaması gibi veya harita seçmek gibi aktif özelliklerin yanında şansını veya maçtan alacağın kan puanını arttırnası gibi pasif özellikler de olabiliyor. Ve o adağı kullanman o özelliğin oranını bir miktar arttırıyor.

Adaklar çok farklı şekilde özellikler barındırır bunlardan bazıları taktığın eşya ve eklentinin kaybolmaması gibi veya harita seçmek gibi aktif özelliklerin yanında şansını veya maçtan alacağın kan puanını arttırnası gibi pasif özellikler de olabiliyor. Ve o adağı kullanman o özelliğin oranını bir miktar arttırıyor.

Gamerın dibi veya yavuz öksüz izlersen onlar daha önce çok öğretici içerik çektiler oyunu oynayarak ve öğretici Izleyerek'te biraz oyuna hakim olabilirsin çünkü oyun özellikle yeni başlayanları affetmiyor.

Ben İngilizce oynuyorum oyunu ve uzun süredir oynadığım için oyunu iyi bildiğimi düşünüyorum ama sorduğun sorudan hiçbir şey anlamadım. Adak dediğin şey offering mi? Eğer offering ise bunlar fazladan BP kazanmaktan tut, şansını arttırmaya, değerli eşyalarını öldüğünde kaybetmemeye kadar çeşitli özellikler barındırabilirler. Oyundaki bazı detayları da değiştirmeye yarıyorlar ayrıca. Survivor veya killer olarak soruyorsan bazı offeringler survivorlara ya da killerlara özel olabilir. Event offeringleri diye bir şey de var. Bunlar belli dönemlerde aktif oluyorlar. Özel bir chapter, halloween etkinliği, yıl sonu etkinliği ya da oyunun yeni yaşını kutlaması gibi şeyler.

DBD ile ilgili detaylı bilgiler edinmek istiyorsan DBD fandom sitesine bakabilirsin. Site elbette İngilizce.

Kişisel adaklar var yani sadece yakan kişiyi etkileyen bir de genel adaklar var açıklamalarında yazıyor zaten.

Şu konuları tam okuyun lütfen açıklamalarda yazdığını ben de biliyorum.

Ben İngilizce oynuyorum oyunu ve uzun süredir oynadığım için oyunu iyi bildiğimi düşünüyorum ama sorduğun sorudan hiçbir şey anlamadım. Adak dediğin şey offering mi? Eğer offering ise bunlar fazladan bp kazanmaktan tut, şansını arttırmaya, değerli eşyalarını öldüğünde kaybetmemeye kadar çeşitli özellikler barındırabilirler. Oyundaki bazı detayları da değiştirmeye yarıyorlar ayrıca. Survivor veya Killer olarak soruyorsan bazı offeringler survivorlara ya da Killer'lara özel olabilir. Event offeringleri diye bir şey de var. Bunlar belli dönemlerde aktif oluyorlar. Özel bir chapter, halloween etkinliği, yıl sonu etkinliği ya da oyunun yeni yaşını kutlaması gibi şeyler.

DBD ile ilgili detaylı bilgiler edinmek istiyorsan DBD fandom sitesine bakabilirsin. Site elbette İngilizce.

Map seçme, sandık çıkarmaya yarayan itemler ama bazılarını anlamıyorum onlardan bahsettim detaylı olarak yayınlayan bir site var mı?

Gamerın dibi veya yavuz öksüz izlersen onlar daha önce çok öğretici içerik çektiler oyunu oynayarak ve öğretici Izleyerek'te biraz oyuna hakim olabilirsin çünkü oyun özellikle yeni başlayanları affetmiyor.
Yavuz öksüz bayağı iyi ama izlemeye üşeniyorum : d

Geri
Yukarı