Dead by Daylight alınır mı?

İndirim bekleyip Outlast alacağım, başka öneriniz olursa açığım, kaliteli korku ve gerilim oyunu arıyorum😁
Hocam kafam çok karıştı, Dead by Daylight’ı korkusu ve gerilimi için almak istiyordum ama taktiksel diyorsunuz, Life is Strange’in grafikleri hoşuma gitmedi birde başka bir konuda hakkında pek iyi şeyler söylenmedi, şu an oynayabileceğim Batman Arkham Knight ve Witcher 3 var, indirimi bekleyip Outlast almaya değer mi?
Birde Outlast indirimde kaç TL’ye düşüyor?
Gerilim oyunu oynamak istiyorum böyle sandalyede otururken birden sıçramak istiyorum, heyecanlı hikaye oyunu arıyorum fazla pahalı olmazsa sevinirim😁
Hepinize iyi geceler😁
Hocam bak dbd genellikle jeneratör yapıp katilden kaçmak üzerine palet deviriyosun stunlıyosun falan burda korku şeylerinin bulunduğunu söyleyemem ama 12tl ye alınabilcek bir oyun korku istiyorsan hala OUTLAST,SOMA,13.cuma bu oyunlar güzel ama hatırlatayım 13.cuma telif yedi update yok artık
Bu arada dbd 12 tl öbürleri daha değişik fiyatlarda kafa karışıklığı olmasın. iyi forumlar

Hocam bak dbd genellikle jeneratör yapıp katilden kaçmak üzerine palet deviriyosun stunlıyosun falan burda korku şeylerinin bulunduğunu söyleyemem ama 12tl ye alınabilcek bir oyun korku istiyorsan hala OUTLAST,SOMA,13.cuma bu oyunlar güzel ama hatırlatayım 13.cuma telif yedi update yok artık
Bu arada dbd 12 tl öbürleri daha değişik fiyatlarda kafa karışıklığı olmasın. iyi forumlar
Outlast gerçek anlamda gerilim veriyor mu? Birde indirimde ne kadar? Grafikleri hoşuma gitti😁

Geri
Yukarı