Dead by Daylight alınır mı?

Talfa

Centipat
Daha fazla  
Param birikince Steam'den kış indirimleriyle oyun almak istedim. Dead by Daylight düşündüm ancak yorumları okuduğumda katillerin gereksiz güçlü olduğunu duydum.

i5 10210U.
NVIDIA MX110.
Ve 8 GB DDR4 2667 MHz RAM. Yakında 8 GB RAM daha ekleyeceğim.

Bu şekilde sistemim var. Sizce Dead by Daylight alınır mı?

Birkaç oynanış videosu veya yayını izleyin, ardından türü sevip sevmediğinize kendiniz karar verin. Ayrıca altını çizerek söylemek istiyorum, oyunu Steam üzerinden değil, Epic Games veya Xbox üzerinden çok daha ucuza satın alabiliyorsunuz.

Oyunu oynayan birisi olarak evet katillerin özel yetenekleri var ve bazıları çok absürt. Bir tanesinde portal açma yeteneği var ve o portallardan haritanın istediğiniz her yerine gidebiliyorsunuz. Ama hepsi öyle değil. Oyun güzel.

Param birikince Steam'den kış indirimleriyle oyun almak istedim. Dead by Daylight düşündüm ancak yorumları okuduğumda katillerin gereksiz güçlü olduğunu duydum.

i5 10210U.
NVIDIA MX110.

Epic'de daha ucuz Steam'den galiba. Oradan almanız daha iyi olur.

Alacaksanız Steam üzerinden değil Epic Games'den almanızı şiddetle tavsiye ederim. Varsa Game Pass üzerinden de oynayabilirsiniz.

Alacaksanız Steam üzerinden değil Epic Games'den almanızı şiddetle tavsiye ederim. Varsa Game Pass üzerinden de oynayabilirsiniz.
Hocam arada en fazla 20-10 tl var fiyat olarak. başka bir neden yüzünden mi epic games'den almamı istiyorsunuz?

Epic'de daha ucuz Steam'den galiba. Oradan almanız daha iyi olur

Hocam Steam'deki indirimle arada sadece 10 TL fark var.

Oyunu oynayan birisi olarak evet katillerin özel yetenekleri var ve bazıları çok absürt. Bir tanesinde portal açma yeteneği var ve o portallardan haritanın istediğiniz her yerine gidebiliyorsunuz. Ama hepsi öyle değil. Oyun güzel.
Teşekkür ederim

i5 10210U.
NVIDIA MX110.

Bilgisayarı açınca günde en az 2-3 el attığım oyundur. Takımlı oyunlarda takımının berbat olmasından nefret ediyorsan bu oyunda katil oynayıp keyif alabilirsin. Tabi karşına 4 pre gelince ya da oyunu iyi bilen bir eleman gelirse sinirlenebilirsin. Ama bazı katiller ile yok edersin ekipleri. Güzel oyundur, korku filmlerine ve oyunlarını da seviyorsanız kesinlikle alınır.

Geri
Yukarı