Çözüldü Dead Cells açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

navdir

Hectopat
Yer
Morioh
Daha fazla  
Steam üzerinden dün hiç sıkıntı çıkartmadan açılıyordu. Bugün yine steam uygulamasından "Oyna" tuşuna bastığımda ekteki pencere açılıyor ve oyun açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğruladım.

2.jpg

Çözüm
Steam güncellemesini kontrol ettiyseniz ve güncel ise; Steam uygulamanızı silip baştan kurun. (Kaldırırken de "steamapps" klasörü HARİÇ Steam'in kurulu olduğu yerdeki steam klasörünüzdeki her şeyi silin.)

Ekleme: Buna benzer birkaç sorunlar yaşanmış olup çözdüldüğüne dair kaynak var.
1616755184804.png

Kaynak: Steam init.... error :: Dead Cells Bugs & Crashes
Steam güncellemesini kontrol ettiyseniz ve güncel ise; Steam uygulamanızı silip baştan kurun. (Kaldırırken de "steamapps" klasörü HARİÇ Steam'in kurulu olduğu yerdeki steam klasörünüzdeki her şeyi silin.)

1616755184804.png

Çözüm

Eki Görüntüle 941831
Steam'i silip geri yükledim fakat farklı bir konuma kurdum. Bu defa common ve workshop klasörlerini yeni kurduğum konuma atamıyorum. Görev yöneticisinden Steam ile ilgili her şeyi kapattığım halde bu klasör başka bir uygulamada kullanılıyor diyor.

Düzenleme: Wallpaper Engine yüzündenmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı