Dead Cells Castlevania DLC alınır mı?

Huistle

Centipat
Mobilde oynuyorum şu an 52 TL, alınır mı? İçeriğini YouTube'dan falan çok bakmadım heyecanı gitmesin diye. Fiyatına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
50 lira artık olmuş 5 lira gibi bir şey. Ufak paraların üzerine çok titrememek lazım hazır fiyatı da uygunken bence alın gitsin.

Castlevania serisini seviyorsanız kesinlikle alınır. Müzikler, karakterler, bir sürü silah ve ekipmanlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada eğer DLC'yi alırsanız içinde Richter mode oluyor. Bu mod oyunu Castlevania mekaniklerine çeviriyor. Bitirince ise Richter'ın kilidi açılıyor. Youtube üzerinden moda nasıl ulaşabileceğinin videoları var.

Castlevania serisini seviyorsanız kesinlikle alınır. Müzikler, karakterler, bir sürü silah ve ekipmanlar. Kesinlikle tavsiye ederim. Bu arada eğer DLC'yi alırsanız içinde Richter mode oluyor. Bu mod oyunu Castlevania mekaniklerine çeviriyor. Bitirince ise Richter'ın kilidi açılıyor. Youtube üzerinden moda nasıl ulaşabileceğinin videoları var.
Seriyi bilmiyorum. Beni almaya yaklaştıran konu ek içerikler silahlar. Büyük ihtimalle alıcam. Moda ulaşma videolarında spoiler var mı?

Geri
Yukarı