Çözüldü Dead Cells duvar problemi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertpir

Decapat
Bugün yine oyuna gireyim dedim önüme düpedüz duvar çıkıyor ayrıca düşmanlar da tam duvarın yanında. Ve oyunda böyle takılıp duruyorum sonra yeniden başlatıyorum düzeliyor. Başka bir mahzene geçtim diyelim yine bu sorun ortaya çıkıyor neden önüme böyle altı boş olan duvar çıkıyor anlam veremiyorum. Oyunum orijinal, gog.com'dan aldım, yardım ederseniz sevinirim.

1565508129755.png
1565508206687.png

Çözüm
Bir de yuvarlanma vardı sanırım onu deneyebilirsiniz. Gamepad'de b tuşu ama klavyedekini bilmiyorum.
Bu arada eğilip yürüyünce de yuvarlanıyordu diye hatırlıyorum.

Tamam çözdüm CTRL tuşu ile yuvarlanıyor.
Bu oyunu klavye mouse ile oynamayın oynanış klavye mouse ile rahat olsa da, seri ilerleyemiyorsunuz. Gamepadiniz yoksa, gidin 10-20 liraya dandik bir gamepad alın bari öyle oynayın.
Bir de yuvarlanma vardı sanırım onu deneyebilirsiniz. Gamepad'de B tuşu ama klavyedekini bilmiyorum.

Bir de yuvarlanma vardı sanırım onu deneyebilirsiniz. Gamepad'de b tuşu ama klavyedekini bilmiyorum.

Tamam çözdüm CTRL tuşu ile yuvarlanıyor.
Bu oyunu klavye mouse ile oynamayın oynanış klavye mouse ile rahat olsa da, seri ilerleyemiyorsunuz. Gamepadiniz yoksa, gidin 10-20 liraya dandik bir gamepad alın bari öyle oynayın.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı