Çözüldü Dead Cells save dosyası

• Konuyu başlatan Exis
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Exis

Centipat
Daha fazla  
Dead Cells'in yeni sürümünü yükledim ama eski sürümdeki savei yeni sürüme geçiremedim (eski sürüm v32.3 yeni sürüm v33.0) buraya save dosyası istemeye geldim ama eski savemi nasıl yeni sürüme geçireceğimi söyleseniz de olur.

Save dosyasında 2bc vardı kraliçe hariç tüm bossları yenmiştim ve tüm rünler açıktı buna benzer bir save dosyası olan atabilir mi?

Hocam sanırım oyunu korsan olarak oynuyorsunuz. Steam'den ya da Xbox Game Pass üzerinden oynarsanız, save dosyanız kaybolmadan güncelleme yapabilirsiniz.

Nasıl geçiremedin? Oyunun kendi klasoründeki save klasorüne atacaksın.
Yaptım ama işe yaramadı yaparken sorun çıkarsa diye dosyayı kopyala yapıştır yapıyorum onunla alakası varmıdır save dosyası olduğu gibi atmayı denedim olmadı save dosyasının içindekileri yeni sürümün save dosyasının içine attım yine olmadı yanlış dosyaları falanmı atıyorum

resim_2023-03-13_161905258.png

Hocam sanırım oyunu korsan olarak oynuyorsunuz. Steam'den ya da Xbox Game Pass üzerinden oynarsanız, save dosyanız kaybolmadan güncelleme yapabilirsiniz.
save dosyam duruyor yalnızca geçiremiyorum

Yaptım ama işe yaramadı yaparken sorun çıkarsa diye dosyayı kopyala yapıştır yapıyorum onunla alakası var mıdır save dosyası olduğu gibi atmayı denedim olmadı save dosyasının içindekileri yeni sürümün save dosyasının içine attım yine olmadı yanlış dosyaları falan mı atıyorum.

Eki Görüntüle 1700011

Save dosyam duruyor yalnızca geçiremiyorum.

Oyunu ZIP'ten çıkarıp save klasorünün içindekilerini oraya at. Oyunu hangi platformunda oynuyorsun?
1678713949162.png

Windows'ta oyunu çıkar derken exe dosyasımı Eki Görüntüle 1700036

ZIP dosyasına sağ tıkla ve klasore çıkart de. user.dat dosyalarını deadcells>save klasorünü içine at.
Eski save dosyalarını nereden bulurum dersen V32 sürümündeki klasorün save dosyasının içindeki hepsini dediğim yere oraya aktar.

Çözüm
İşe yaradı ama save dosyasında Update 32 yazıyor castlevania bu savede yok mu?
Girip bakmaya üşeniyorum.

resim_2023-03-13_170228381.png

ZIP dosyasına sağ tıkla ve klasore çıkart de. user.dat dosyalarını deadcells>save klasorünü içine at.
Eski save dosyalarını nereden bulurum dersen V32 sürümündeki klasorün save dosyasının içindeki hepsini dediğim yere oraya aktar.

Gelmiş DLC sağ ol üşengeçliğimi yenip baktım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı