Dead Cells'de mahsur kaldım

emir erdem

Hectopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Lise 1
Mahsur kaldım. Surlara girdim ve şimdi çıkamıyorum. Böyle bir yer var.

Screenshot_1.png

Hemen aşağısında da şöyle bir yer var.
Reset atmak hariç her şeye hazırım.

Screenshot_2.png

Kapıyı buldum çok mutluyum teşekkürler.
Bir daha da Surlar'a girmeyin hocam. Kaybolmaktan değil ama. Kemik Odası daha karlı ve daha kolay. Kemik Odası'nda garanti lanetli sandık var. Ve garip gurup şekilli yerler yok. Düz zemin üzerinde düşmanlar var sadece. Arada da kare kutu bir yerde, zincirle tırmanmalı ama düz yerler var. Uzak menzil yaylar için gayet iyi.

Bir daha da Surlar'a girmeyin hocam. Kaybolmaktan değil ama. Kemik Odası daha karlı ve daha kolay. Kemik Odası'nda garanti lanetli sandık var. Ve garip gurup şekilli yerler yok. Düz zemin üzerinde düşmanlar var sadece. Arada da kare kutu bir yerde, zincirle tırmanmalı ama düz yerler var. Uzak menzil yaylar için gayet iyi.
Erken oyun için açık değil diye hatırlıyorum Kemik Odası. Arkadaş Surlarda kaybolduğuna göre çok ilerlediğini düşünmüyorum oyunda. Yani Surlardan başka pek bir şansı yok gibi.

Erken oyun için açık değil diye hatırlıyorum Kemik Odası. Arkadaş Surlarda kaybolduğuna göre çok ilerlediğini düşünmüyorum oyunda. Yani Surlardan başka pek bir şansı yok gibi.
Işınlanma rününü bulmak zor değil. Zehirli Kanalizasyon'da sadece. Ve zaten Surlar'a gelmişse sarmaşık rününü de açmıştır. Yani Zehirli Kanalizasyon'a girebilir.

Ama yeni başladığından lanetli sandıklara bulaşacağını pek sanmıyorum ki ben de bulaşmıyordum. Şimdi görünce seviniyorum oley diye.

Evet lanetli sandıklara eşyalarınız güzelse ve çevrenizdeki düşmanlar sizi zorluyorsa hiç bulaşmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı