Çözüldü Dead Cells'de neyi yanlış yaptım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

benveflütümle

Hectopat
Makaleler
1
Şimdi ben oyunu adam akıllı oynadım ve ilerledim. kral'ı, kralın Eli'nden çıkan silahla öldürdüm. Sonra Kral'ın bedeni patladı ve bedenim bozuldu. 20 dakika sonra falan da kuyumsu şeyin içine girdim ve oyun baştan başladı. (6000+ Dps'li silahım kullanamadan gitti ya..) fakat bi' şeyleri yanlış yapmışım gibi hissediyorum. Şöyle ki;
1) Oyun ilk seferden sonra çok zorlanıyor dediler ama 1 saat içerisinde gene kolay bi' şekilde bitirdim.
2) Düşman baş hücresi diye bi' olay var fakat nasıl alınır veya nereden bulunur hiç söylenmedi. Kralın Eli'nden bi' şey çıktı ama o değil. Çünkü 1 baş düşman hücresi isteyen kapıyı bile açamadım.
3) Bi' yazıda 4 tane ründen bahsedilmiş ama bende 2 tane temel rün var. (Şu kafamızın çıktığı ve meydan okuma rünlerini saymıyorum.)

İzlediğim yol: Mahkum koğuşu>zehirli Kanalizasyon/Mahkum mesiresi>surlar>asma köy>saat kulesi>saat odası>yüksek tepe kalesi>taht odası.

Platform: Android.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu bir kere bitirince başlangıç yerinde şişelerin altında bir yer var oradan zorluğu arttır.
Vay be ben daha kontrolcü ile yüksek tepe kalesini geçemedim. Sen telefondan halletmişsin. Tebrikler!
Sorun hakkında bilgim yok ama tebrik etmek için yazdım

Yeni konular

Geri
Yukarı