Dead Rising 3 30FPS sınırı kaldırma

esrpkrlty

Centipat
Daha fazla  
Dead rising 3 30FPS sınırı nasıl kaldıracağım vsnyc falan her şeyi açtım ama 30FPS'ten artmıyor. Sistemim 1650 i5.10nesil sistemle alakalı olmadığını biliyorum ama yine de yazmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun kurulu olduğu konuma gidip klasöre user.ini adında not defteri ile bir dosya oluşturun. Bu dosyaya gmpcr_unlock_frame_rate = True değerini girin ve kaydedin. Bu kadar.

Yüksek FPS'nin oyunda sorun çıkarabileceğini bu yüzden 60 FPS'ye kilitlenmesi gerektiğini belirtmişler.

Oyunun kurulu olduğu konuma gidip klasöre user.ini adında not defteri ile bir dosya oluşturun. Bu dosyaya mpcr_unlock_frame_rate = True değerini girin ve kaydedin. Bu kadar.

Yüksek FPS'nin oyunda sorun çıkarabileceğini bu yüzden 60 FPS'ye kilitlenmesi gerektiğini belirtmişler.
Komutun başındaki g'yi unutmuşsunuz hocam.

Oyunun kurulu olduğu konuma gidip klasöre user.ini adında not defteri ile bir dosya oluşturun. Bu dosyaya gmpcr_unlock_frame_rate = True değerini girin ve kaydedin. Bu kadar.

Teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı