Dead Space Remake açınca intro ekranındayken GT 940M'li PC donuyor

Nemesis Prime

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Sorunum için ufak özet geçeyim. İki hafta önce Epic Games indirimlerinden Dead Space remake aldım. Dün indirme fırsatım oldu ve indirdim. Oyunu açtım ve 10 dakika loading resources ekranında bekledim ve oyun açılmaya başladı fakat oyun daha intro ekranındayken PC bir anda dondu. Güç düğmesinden kapatmak zorunda kaldım. Belki ilk seferde hem resource yükleyip direkt girdiğim için olmuştur diyerek tekrar girdim. Oyun açıldı ama yine intro ekranında PC dondu. Ne yapabilirim?

Sistem özelliklerim.
-i5 6200U.
-GT940M(OC)
-16 GB RAM.
-128 GB SSD.
Not: Driver'lar güncel ve oyun HDD'ye kurulu.

Zamanında GT 940M kullanmıştım. *GMOD'da yakana kadar

Modern AAA oynatacak kadar güçlü bir ekran kartı değil. Dead Space Remake'i 720p de bile akıcı olmaz muhtemelen.

Zamanında GT 940M kullanmıştım. *GMOD'da yakana kadar

Modern AAA oynatacak kadar güçlü bir ekran kartı değil. Dead Space Remake'i 720p de bile akıcı olmaz muhtemelen.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Bazı modern oyunları açabiliyor en azından.

Yok dostum, bu sistem kurtarmaz.

600p'de oyunu açmaya çalışmak yerine direk remake olmayan sürümü oyna daha iyi.

Oyun aynı oyun zaten, RE2 remake kalitesinde bir remake değil.
Yanıtınız için teşekkür ederim. Remake versiyonu orijinale göre daha gerici ve daha karanlık bir atmosfere sahip, bir de bazı görevlerde değişiklik olmuş. Remake sürümünü bu yüzden oynamak istiyordum.

Oyunu SSD'ye taşıyarak tekrar denedim(Oyunu SSD ye taşıyıp doğrulama yapma amaçlı indir tuşuna bastım fakat EA Games'in uygulaması doğrulama yapmak yerine oyun dosyalarını tekrar indirmeye başladı ve eski oyun dosyalarım silindi). Sonuç ise bilgisayarım mavi ekran verdi. Oyunu sildim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı