Deep cool Gammaxx L240 V2 240mm vs Arctic Liquid Freezer II 240

skyyy

Hectopat
i5 10600K ile kullanacağım, hangisi daha fazla performans verir? Ve aralarında olan 300₺ fiyat farkına değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 10600K ile kullanacağım, hangisi daha fazla performans verir? Ve aralarında olan 300₺ fiyat farkına değer mi?
Arctic Liquid Freezer II 240 mm sıvı soğutucu

Deep cool Gammaxx L240 V2'den daha iyidir.​

Kaç derecelik bir fark var? Kaynağınız nedir?

Sana kaç derece olduğu hakkında tahmin veremem Arctic soğutma konusunda kendini kanıtlamış bir markadır forumun önde gelenlerine sorsak gene Arctic derler.

Sana kaç derece olduğu hakkında tahmin veremem Arctic soğutma konusunda kendini kanıtlamış bir markadır forumun önde gelenlerine sorsak gene Arctic derler.
Yani markaya göre yorum yaptınız? Peki.

Evet markaya göre yorum yaptım sende zaten yorum yapmamızı istiyordun fikirleri önemsemeyeceksen neden soruyorsun
Ben kesin bir sonuç istedim? Sen benim yerimde olsan, karşında olan kişide verdiği bilgileri markaya göre yapsa tatmin olur musun?

Şahsen Deep Cool Gammaxx alırım. Araştırmalarıma göre diğer ürüne göre biraz sesli çalışıyor lakin CFM değerleri çok çok iyi. Ayrıca RGB desteği var ve uygun bir fiyata sahip.

Ben kesin bir sonuç istedim? Sen benim yerimde olsan, karşında olan kişide verdiği bilgileri markaya göre yapsa tatmin olur musun?
Tamam uzatmayalım dogmatik fikir verdim haklısınız başkaları size tavsiyede bulunur iyi forumlar

Şahsen Deep Cool Gammaxx alırım. Araştırmalarıma göre diğer ürüne göre biraz sesli çalışıyor lakin CFM değerleri çok çok iyi. Ayrıca RGB desteği var ve uygun bir fiyata sahip.
Teşekkürler, peki aralarında yaklaşık kaç derece fark vardır?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…