Elektronik DeepCool AG400 799 TL

DeepCool AG400 sadece kağıt üstünde bir tık daha iyi. İkisi de hidrolik rulmanlı ikisi de 30-33 db arası ses veriyor. Birisi 70 CFM diğeri 75 CFM hava akışına sahip. AG400 2000 RPM ile dönen fana sahip SE-214 XT 1500 RPM ile dönen fana sahip tek fark bu. Performans olarak 1-2 derece zar zor oynar. Malzeme kalitesi ikisinde de hemen hemen aynı. SE-214 XT ARGB model. Göze daha çok hitap ediyor. Kullanıcının hangisi hoşuna gidiyorsa alabilir. Ama paylaşım yaptığınız üründe pek bi indirim yok…

DeepCool AG400 sadece kağıt üstünde bir tık daha iyi. İkisi de hidrolik rulmanlı ikisi de 30-33 db arası ses veriyor. Birisi 70 CFM diğeri 75 CFM hava akışına sahip. AG400 2000 RPM ile dönen fana sahip SE-214 XT 1500 RPM ile dönen fana sahip tek fark bu. Performans olarak 1-2 derece zar zor oynar. Malzeme kalitesi ikisinde de hemen hemen aynı. SE-214 XT ARGB model. Göze daha çok hitap ediyor. Kullanıcının hangisi hoşuna gidiyorsa alabilir. Ama paylaşım yaptığınız üründe pek bi indirim yok…
Piyasa fiyatından düşük ayrıca ARGB modelini de attım. İsteyen onu da alabilir ve taksit olarak Sinerji daha iyi olmalı.

Ürünü sadece Sinerji Bilgisayar sattığı için piyasası yok. Muadil ürünlere bakabilirsiniz kesinlikle. Ürünün piyasa fiyatını geçelim hocam aynı segmente muadil ürün aynı fiyatta ise neden indirim sayayım ki onu? Malzeme kalitesi ve içerik hemen hemen hepsinde aynı. Mesela bendeki Performax Perfan 120H şuan 1139 TL ile 1399 TL arası değişiyor. O zaman 1139 TL olanı ucuz diye alalım mı? Hepsi aynı ürün esasında. İndirim olursa ben konuya yazarım tekrar. İndirim olması için 750 TL altına inmesi gerekiyor bu ürünlerin. Piyasası belli zaten. Aşağıda 23.09.2023 tarihli siparişim var. Dolar kuru yüksek derece oynamadı o tarihten beri. Kasım indirimleri göz önüne alındığında ve kuponlarla paylaştığınız fiyattan daha ucuzu çok rahat bulunabilir bence.

IMG_0073.jpeg

Son düzenleme:
Affedersiniz ama UTANMIYORLAR bile kaç lira verdiğimiz ürüne bir de kargo parası ödetmeye. ''kargo bedava'' ibaresini görmek istiyorum ya. Eminim birçok insan da belli bir miktar para verdikten sonra kargo ücretini görüp sinirleniyor. Bir değişmedi şu saçma sapan iş.

AG400 AK400'den 2 derece kadar daha serin çalışıyor.

Görünüş için AK400 tercih edilebilir.

Bende AG400 kullanıyorum ak 400 daha iyi diye duymuştum. Bundan 2 hafta kadar önce 800e aldım. Memnunum şu anlık.

AK400 daha şık sadece.

Ben mart gibi 810TL vererek AK400 aldım. Biraderime de 630TL'ye aldık mayıs gibi.

Ben 110W çeken 1600 AF ile kullanıyorum memnunum biraderim de 5700X ile kullanıyor 65 derece üstü görmüyor o da memnun.

7600-7600X-5700X-5800X gibi işlemcileri AG400 rahat soğutur kasmaya gerek yok.

Affedersiniz ama UTANMIYORLAR bile kaç lira verdiğimiz ürüne bir de kargo parası ödetmeye. ''kargo bedava'' ibaresini görmek istiyorum ya. Eminim birçok insan da belli bir miktar para verdikten sonra kargo ücretini görüp sinirleniyor. Bir değişmedi şu saçma sapan iş.
Normalde kargo ile 1K'ya gelen ürün, 850'ye geliyordu indirim varken. Şuan zaten stok bitti. Pek konuşmanın alemi yok. SE-214-XT ve AK400'e yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı