DeepCool LE300 alınır mı?

Mando9098

Kilopat
Makaleler
10
Yer
Isparta
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R5 5600 / Evga Gtx 1660s / 2x8gb corsair vengeance 3200mhz / Asrock b550m-hdv
Meslek
Fotoğrafçı
RAM
Corsair Vengeance 3200mhz 2x8gb 16gb
Anakart
Asus Prime B450M-K
R5 5600 alacagım için bütceme uygun bir sogutucu fan arıyordum hava sogutucu alacaktım lakin
Sıvı sogutucuyu buldum nasıldır iyi midir? Alacağım hava sogutucusundan 300TL fazla. 2 fanlı olmadıgı için tam verimli olmayacagının farkındayım lakin 100 liralık hava sogutuclara göre iyi midir yoksa fark çok mu az olur?

Bunun yerine hava soğutucu alman daha iyi olur 120mm sıvı soğutma almanın bir anlamı yok.

R5 5600 alacagım için bütceme uygun bir sogutucu fan arıyordum hava sogutucu alacaktım lakin
Sıvı sogutucuyu buldum nasıldır iyi midir? Alacağım hava sogutucusundan 300TL fazla. 2 fanlı olmadıgı için tam verimli olmayacagının farkındayım lakin 100 liralık hava sogutuclara göre iyi midir yoksa fark çok mu az olur?
Sakın tek fanlı küçük sıvı soğutucu almayın. Kule tipi bir hava soğutucu onun üstünden tankla geçer.

Sakın tek fanlı küçük sıvı soğutucu almayın. Kule tipi bir hava soğutucu onun üstünden tankla geçer.
önereceğin max 1k olan bir kulte tipi sogutucu varmı?

@Mando9098 Bu yeter ona fazlasiyla.

baska bir önerin varmı? trendyoldan alacagım islemciyi o yüzden ordan olursa güzel olur lakin olmazsada sorun yok.

Baska bir önerin var mı? Trendyol'dan alacagım islemciyi o yüzden oradan olursa güzel olur lakin olmazsa da sorun yok.

Bu var ama aralarinda ciddi fark bir fark yok hosuna gideni al.

Yeni konular

Geri
Yukarı