DeepCool matrexx 55 mesh kasa ARGB fan bağlantısı nasıl yapılır?

cagriaras

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Sinerji'den aldığım matrexx 55 model kasanın tüm bağlantılarını yaptım ancak dört adet fanın RGB ışıklarını bağlayamadım. Fanların RGB özelliğinin olmadığını düşünüyorum ama çok anlayamadığım için danışmak istedim. Fotoğraflarda kasanın modeli ve bağlantısı yapılmış fanlardan boşta kalan iki kablonun fotoğrafını bıraktım. Nasıl bağlayabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_8114.jpeg
    IMG_8114.jpeg
    171,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_8088.jpeg
    IMG_8088.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 20
Selam. Sinerji'den aldığım matrexx 55 model kasanın tüm bağlantılarını yaptım ancak dört adet fanın RGB ışıklarını bağlayamadım. Fanların RGB özelliğinin olmadığını düşünüyorum ama çok anlayamadığım için danışmak istedim. Fotoğraflarda kasanın modeli ve bağlantısı yapılmış fanlardan boşta kalan iki kablonun fotoğrafını bıraktım. Nasıl bağlayabileceğim konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
Kasanızda kontrolcü kartı var mı?

Satın aldığım sitede rgb olduğu yazıyor ve fotolarda da gösteriliyor. Ancak rgb olmayabilir . Bununla alakalı satın aldığım siteye destek talebi oluşturdum. İnşallah geri dönüş yapacaklar . Tam olarak emin olamadığım için hem onlara hem de buraya yazdım. Fan modelini de ekte bırakıyorum

Fanların RGB olduğundan emin misiniz?
Kasanızda kontrolcü kartı var mı?
Kontrolcü kartı nedir bilmiyorum ama yok galiba . Sıvı soğutucunun argb lerini yakabilmek için de ekstra şu ürünü aldım . Onları çalıştırabildim bu ürün sayesinde

Dosya Ekleri

• IMG_8118.jpeg
    IMG_8118.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_8119.png
    IMG_8119.png
    278,7 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı