Deepfake nereden indirilir?

niko6172

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
Kuaför
Cümleten hayırlı akşamlar arkadaşlar.

Dünden beri aramadığım bakmadığım site kalmadı bu programı nereden indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yapacaksınız? Deepfake için iyi bir sisteminizin olması gerek.
Kardeşim cevabın için teşekkür ediyorum fakat ben bir şey rica ettim bilgin varsa paylaşırsın yoksada canın sağ olsun bu arada sistem konusuna değinelim 12.000 TL link MSI 16 GB RAM i7 işlemci SSD harddisk bu bahsettiğim programı açmasa çöpe atarım.

Öncelikle NVIDIA ekran kartına sahip olduğunuzu varsayıyorum:
Çok teşekkürler Recep kardeşim fakat bahsettiğin linkte download yok maalesef. Bir de söylemeyi unuttum benim leptop'un ekran kartı maalesef bozuk. Yani anakarttaki intel grafik sürücüsünü kullanıyorum ama gayet akıcı photoshop AutoCAD vs programları kasmadan kullanabiliyorum. Şimdi ekran kartı şartmı bu programı kullanabilmek için bu program üzerinde çalışmalar yapmak istiyorum. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme bağlantısı mevcut. Bağlantıyı bulamadıysanız kendi sürümünüzü derleyebilirsiniz.

İşlemci ile yapabileceğinizi pek sanmıyorum zira bu işlem için epey bir işlem gücü gerekiyor ki bu da GPU'larda mevcut. Yazılım da gördüğüm kadarıyla CUDA ve OpenCL destekliyor ki bunlar da GPU'larla çalışmakta.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı