Deepfreeze kaldırma nasıl yapılır?

Suzikisan

Hectopat
Hocalarım iyi akşamlar.
Abim 2014 senesinde Deepfreeze kurmuş daha doğrusu ailesi o zamanlar küçük olduğu için güvenli amaçlı bu sistemi kullanmışlar. Şimdi e-posta ortada yok şifre de hatırlanmıyor. Kırıcı veya kaldıracak bir program önerisi yapabilir misiniz? Şu an PC aktif değil kullanabileceği tek diskte bu var bu yüzden önceden sizden yardım almak istedim hem başka insanların da işine yaramış olur.

Hocalarım iyi akşamlar.
Abim 2014 senesinde Deepfreeze kurmuş daha doğrusu ailesi o zamanlar küçük olduğu için güvenli amaçlı bu sistemi kullanmışlar. Şimdi e-posta ortada yok şifre de hatırlanmıyor. Kırıcı veya kaldıracak bir program önerisi yapabilir misiniz? Şu an PC aktif değil kullanabileceği tek diskte bu var bu yüzden önceden sizden yardım almak istedim hem başka insanların da işine yaramış olur.
Hibit Uninstaller işini görür mü ya da Wise Cleaner ile dosyalarını temizlesen

Okul tahtasında aynısını yaşıyorum siilinmiyor da takipteyim.

Hocam bende okul akıllı tahtalarıyla bayağı ilgileniyorum, bizzat tüm sistemi yeniden dizmişliğim bile vardır az kala overclock bile kurarım bilgisayarlara :D varsa böyle bir sorun format atın, yalnız dokunmatik sorunu yaşayabilir ek yazılıma ihtiyaç duyabilirsiniz birkaçı gününüzü buna ayırın klavye ve mouse getirmeyi ihtimal etmeyin.

Okul yarı özel, bazı PCleri bizzat ben topladım. Notlarda etkili oluyor tabii okul kaybetmek istemiyor. Şimdi hocalarım yazılım öğretmek istiyor bayağı güzel bir PC geçecek elime hem de bayağı güzel, eğer çok başarılı olursam ki (profesyonel bir web lameri paraziti olursam yeterlidir) okul arkamda olacak ve hatta reklam ayağına beni yükseltecek gibi duruyor. Bunların olması az muhtemel bu yüzden sadece sizlere de fikir veriyorum, umarım iyi kullanırsınız.
Bu arada gerekenler: 1 adet 64 Bit UEFI olmayan GPT seviye bir NTFS format USB'si 1 adet klavye 1 adet mouse. Eğer ihtiyaç duyarım derseniz farklı şeyler de alabilirsiniz mesela mandalina kabuğu gibi içine yağ koyunca mum oluyormuş.

Geri
Yukarı