Çözüldü "Default Boot Device Missing or Boot Failed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben yeni bir laptop aldım ve bu sorunu bir türlü çözemedim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim ( Lenovo IdeaPad Gaming 3) Windows 11 ISO dosyam var ama bir türlü çözemiyorum bunu.

IMG_20230729_154634_367.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt ISO'yu attım.

Hocam Allah sizi ne yapsın :D hocam öyle olmamalı işte hiç daha önce format atmadınız mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video yu izleyin hocam.

Çözüm
Vallahi uzun zamandır atmayınca unutmuşum bir 4 yıldır atmıyorum neredeyse ilk kez laptop alınca bir de 😁nasıl olacak şimdi peki.

Hocam videoyu attım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam Allah sizi ne yapsın :D hocam öyle olmamalı işte hiç daha önce format atmadınız mı?
Bu video yu izleyin hocam.

Tamam anladım hocam şimdi bendeki diğer laptop bozuk bende başka birinden indirdim Windows 11'de öyle değilmiş ben 10 da farklı yapmıştım neyse bizim semtte bilgisayarcı abi var ondan alayım bari teşekkürler.

Geri
Yukarı