Dell 27” G2722HS vs Lenovo Legion G27-30

Gry006

Femtopat
Daha fazla  
Yukarıda yazdığım 2 monitörden hangisi daha iyi ve sorunsuz? FPS oyunu vs masaüstü programları için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununu bilmem ama ben Lenovo tarafındayım.

VA panel bir monitor almak yerine daha uygun bir seçenek olarak Lenovo Legion R25i-30 modelini tercih edebilirsin bende bu monitörü kullanıyorum.

Bu modeli kullanmadım ama Dell G2724D sahibiyim ve çok memnunum. Kasa olarak aynı.

Lenovo böyle kıl farkıyla daha iyi ama ona o parayı verebiliyorsan şunu al derim.

Aoc 240hz

Son düzenleme:
Dell monitör ve Dell 7577 notebook kullanıyorum. Giriş seviyesi bir notebook olmasına rağmen renkleri iyi. Dell tavsiye ederim.

Her ikisi de IPS panel olması lazım hocam.

2 monitörden birini almayı düşünüyorum Dell paneli kaliteli sanırım Lenovo'nun ki nasıl acaba hocam.

Lenovo olanı birkaç gün önce aldım. Ben şahsen çok memnunum diğer monitörle karşılaştırılırsa HDR10'a sahip olması ve 8 bit renk derinliği olması önde tutuyor bence Lenovo'yu. HDR güzel çalışıyor bu arada. Bence bu bütçede alınabilecek mantıklı monitörlerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…