Dell 7577 HDD tavsiyesi

Calibriks

Hectopat
Daha fazla  
Laptopum Dell 7577'nin HDD'si sıkıntı verdi ve ben de garantiye gönderdim. Garantiden geldikten sonra 1 hafta kadar iyi durumdaydı fakat tekrar sıkıntılar başladı. HDD üzerindeki videolarımı bile izleyemiyorum hatta Windows gezgini bile çökebiliyor. HD Tune kontrollerinden de temiz çıktı sebebini anlayamadım. Şu an 1 TB bir HDD bakıyorum. Konu hakkında tavsiyesi olan var mı? Şöyle bir ürün buldum: Seagate Barracuda 1TB 2.5" 5400RPM 128MB Cache Sata 3 Fiyatı

Son düzenleyen: Moderatör:
Garanti cihazın HDD'sini değiştirmiş mi? Hani aynı HDD mi sıkıntı çıkarıyor, yoksa yeni taktıkları da mı sıkıntılı?
Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama bu diskler genelde 7 ya da 9 mm kalınlıkta. Bizim cihazdaki 9 mm diye biliyorum ama iyi bir emin olun derim. Seagate kalın gelme yapmaz herhalde.

Garanti cihazın HDD'sini değiştirmiş mi? Hani aynı HDD mi sıkıntı çıkarıyor, yoksa yeni taktıkları da mı sıkıntılı?
Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama bu diskler genelde 7 ya da 9 mm kalınlıkta. Bizim cihazdaki 9 mm diye biliyorum ama iyi bir emin olun derim. Seagate kalın gelme yapmaz herhalde.
Geri gönderdikleri kağıtta HDD ile alakalı sadece "Sorun çözüldü" yazıyordu. Gerçekten de 2 haftalık bir süreçte sıkıntı yaşamadım ama sonra tekrar nüksetti. Ve ayrıca teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı