Dell 7577 kasıyor

gkhn61

Hectopat
Dell 7577 laptopum 5 veya 10 dk'da bir 2 saniyeliğine kasıyor. Sonra normal devam ediyor. Sorunu nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende DELL 7567 laptop'a sahibim ve bu Windows güncellemesi ile oluştu çözümünü bende bulamadım. Yazılımsal bir problem.

çözüm hala bulunamadı mı acaba kafayı yedirtecek bu cihaz bana yakında.

Sorun ses sürücüsünde daha önce de subwoofer devre dışı kalmıştı nedense bu laptopta şu ses sürücülerini adam akıllı yayınlayamadılar. Neyse ben şöyle bir şey yaptım düzeldi gibi
aygıt yöneticisi/sistem aygıtları altında ünlem işaretli High Definition Audio deneteleyicisi varsa sağ tık ile cihazı kaldır seçeneğine tıklayın ve birkaç saniye içinde kendi kendine tekrardan yüklenecek ve sıkıntı çözülmüş olacak.

ses sürücüsüyle performansın alakasını bağdaştıramadım tam ama?

3 . kez aynı şikayetten dolayı servise gönderdim ama driverları yükleyip biosu yükleyip tekrar geri gönderiyolar hala düzelmedi devam ediyor ses sürücüsüyle alakası yok fps düşüklüğü oluyor çünkü

Dell 7567 laptop var bende de. Hocam görev yöneticisinden bakar mısınız ses aygıtı grafik yalıtımı yüzde kaç kullanılıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…