Dell G15 5520 laptopa macOS nasıl kurulur?

yhclarks

Centipat
Daha fazla  
RAM
32Gb
SSD veya HDD modeli
CTIOOOP3SSD8
Ekran kartı
NVIDIA GeForce RTX 3060 Laptop GPU
İşlemci
12th Gen Intel(R) Core(TM) i7-12700H
Herkese merhaba, benim Dell marka bir laptopum var, laptopa macOS kurabilir miyim, eğer kurabilir isem gerekli Config dosyalarını nereden bulabilirim?
Not: Web Developer'ım, iOS için mobil App geliştirmek istiyorum onun için macOS kurmam gerekli (Linux kullanıcısıyım kullandığım dağıtım Arch şu an aktif olarrak Windows 10 kullanıyorum)

Marka: Dell G15 5520 laptop.
İşlemci: i7-12700H
RAM: 32 GB DDR5.
Dahili ekran kartı: Intel(R) UHD Graphics 16 GB GDDR6.
Harici ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 laptop GPU 6 GB GDDR6.

Herkese merhaba, benim Dell marka bir laptopum var, laptopa macOS kurabilir miyim, eğer kurabilir isem gerekli Config dosyalarını nereden bulabilirim?
Not: Web Developer'ım, iOS için mobil App geliştirmek istiyorum onun için macOS kurmam gerekli (Linux kullanıcısıyım kullandığım dağıtım Arch şu an aktif olarrak Windows 10 kullanıyorum)

Marka: Dell G15 5520 laptop.
İşlemci: i7-12700H
RAM: 32 GB DDR5.
Dahili ekran kartı: Intel(R) UHD Graphics 16 GB GDDR6.
Harici ekran kartı: NVIDIA GeForce RTX 3060 laptop GPU 6 GB GDDR6.

Sisteminiz genel olarak uyumsuz. Apple 11.nesil ve sonrası işlemcilere destek sunmadı. Ve hiçbir zaman destek gelmeyecek gibi görünüyor. Ayrıca RTX 3060 ekran kartınız için sürücü yazılmadı.
Size önerim M2 Pro çipli bir Macbook Pro almanız olacaktır.

Sisteminiz genel olarak uyumsuz. Apple 11.nesil ve sonrası işlemcilere destek sunmadı. Ve hiçbir zaman destek gelmeyecek gibi görünüyor. Ayrıca RTX 3060 ekran kartınız için sürücü yazılmadı.
Size önerim M.2 Pro çipli bir MacBook Pro almanız olacaktır.

Sizce ikinci el bir MacBook almak mantıklı olur mu?

Geri
Yukarı