Dell G2724D ölü piksel sebebiyle iade edilmeli mi?

Hocam selamlar,monitörden memnun musunuz? Parlaklığı bana mı az geldi bir tek? Eski monitörümle gece oyun oynadığımda son parlaklığa asla alamazdım. Dell'de ise son parlaklık yetersiz geliyor.

Hocam selamlar,monitörden memnun musunuz? Parlaklığı bana mı az geldi bir tek? Eski monitörümle gece oyun oynadığımda son parlaklığa asla alamazdım. Dell'de ise son parlaklık yetersiz geliyor.
Ben de bunu hissetmiştim lakin karanlık tonları eski panelime göre daha iyi veriyor o yüzden Resident Evil 2 oynarken karanlıklarda beni hiç rahatsız etmedi.

Monitör geldi. Bu sefer ölü piksel yok. Çok teşekkür ederim hocam.
Bir de rica etsem doğru kalibrasyon renk gamutunu nasıl yapabilirim yardımcı olur musun?
Diğer monitörde siyah olan ekran bu monitörde tam siyah değil de maviye yatkın şekilde. Ayarlardan kurcaladım ama bir türlü doğru renkleri bulamadım.
Resimde de fark ediliyor mesela beyaz tam beyaz değil gibi. Ya da doğrusu bu da ben kötü renklere alıştığım için garipsiyor muyum onu da bilmiyorum?
Merhaba. Bende bu monitörü almak istiyorum ama ölü piksel durumundan dolayı çok çekincedeyim. Nereden satın aldınız? İadeyi hemen kabul edip yenisini göndermeleri çok etkileyici. Bende oradan satın alayım.

Hocam selam, monitörden memnun musunuz? Parlaklığı bana mı az geldi bir tek? Eski monitörümle gece oyun oynadığımda son parlaklığa asla alamazdım. Dell'de ise son parlaklık yetersiz geliyor.

VA panele göre evet parlaklığı az ama daha kaliteli bir görüntü veriyor. İlk başlarda bende yadırgadım parlaklık kısmını ama şu an çok rahatım. Dell kesinlikle muazzam bir görüntü veriyor.

Merhaba. Bende bu monitörü almak istiyorum ama ölü piksel durumundan dolayı çok çekincedeyim. Nereden satın aldınız? İadeyi hemen kabul edip yenisini göndermeleri çok etkileyici. Bende oradan satın alayım.

GamingGen.TRden aldım. Aradım kargo ile geri gönderdim iade sürecini başlattılar. 1 gün sonra iade etiler. Kartıma yansıması da 2 gün sonra oldu. Herhangi bir sorun olmadı. Tekrardan aynı yerden yerden aldım bu sefer sorunsuz bir ürün geldi. Yenisini göndermediler bu arada ölü pikselde değişim yokmuş. İade aldılar direkt.

HDR açıp 1-2 ayar yaptım ekran çok daha parlak oldu gibi geldi bana. Merak eden olursa Başlat-Ayarlar-Ekran-HDR ayarlarının hepsini açıp HDR ile ilgili bir program indirtti windows ondan yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı