Dell Gaming G5 vs Monster Tulpar T7 v20.5

Kendinle celisiyorsun, Dell'in voltaji düşük diyerek önerdiğin model Victus. Victus 100W, Dell 130W GPU'ya sahip. 300 Hz ile alakası yok, ROG STRIX kalite olarak attığın Victus'un rakibi değil Omen'in rakibi.

Onun tam bir inceleme videosunu bulamadım o yüzden eledim. Bu iki bilgisayarın bir tanesini kullanan birisinden önerildi diğeri klasik monster. Monsterdan bazıları çok memnun kalıyor bazıları kalmıyor o yüzden bu ikisi arasında kaldım zaten.

Dell G15. Eksi olarak 120Hz ekran ve tek slot m2 var. Onun dışında kaliteli cihaz.

İkisi de kaliteli bence ama hangisi daha iyi önemli olan o artıları eksileri var hangisinin artısı daha iyi.

Tulpar'in artısı daha fazla. Panel, servis ve upgrade seçeneği olarak. Ekstra olarak G15 serisinde Control Center'in çeşitli sorunlar yaşatmasıda sayılabilir.

Dell g15. eksi olarak 120Hz ekran ve tek slot M.2 var. Onun dışında kaliteli cihaz.

Asla alınmayacak bir cihaz.

İkisi de kaliteli bence ama hangisi daha iyi önemli olan o artıları eksileri var hangisinin artısı daha iyi.

12700H 6800H'a göre %15 falan daha güçlü ama 6800H pil ömrü olarak katlıyor üstüne ROG kalite ve soğutma olarak daha üstün. Dell ise alınmaz.

Dell G15 kullanıyorum. Asla alınmayacak bir cihaz olduğunu hiç düşünmüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…