Dell Inspiron 3501 vs ASUS D509DA-EJ511 vs HP 15S-FQ2045NT

Bütçe
4500

244765

Hectopat
Makaleler
1

IPS panel olmaları ve 1080p ekrana sahip olmaları sebebiyle 3'ü arasında kaldım. Sizce aralarından hangisi seçilmeli? Ders ve dizi-film amaçlı kullanılacak. HP'ye bir tık daha yakınım fakat soğutma ve diğer etmenler hakkında pek fikrim yok, o yüzden size sormak istedim.

Alternatif bir öneriniz varsa belirtmekten çekinmeyin, teşekkürler şimdiden.

İkinci el bakabilirsen 2015 Macbook Pro'lar bu fiyatta bu arada, ekranları fantastiktir.
İkinci el bakamam maalesef, kız arkadaşım için bakıyorum. Bunun paneli TN olarak geçiyor her yerde, IPS panel bir alternatif yok mu? Dediğim gibi amacı film - dizi izlemek ve ders yapmak.

Bu arada, bataryası nasıl bu fiyat bandındaki laptopların? Şarjdan çıkarıp hafif uygulamalarda 2-3 saat götürebilir mi?

Şu model nasıl:

Son düzenleme:
Şu model nasıl?:

Oh, şansa bak. Tıpatıp aynı makine yakınımda var, fantastik makine. Tek kötü yanı ekranı diyebilirim, ekranı TN panel sanırsam ve rezalet görüş açıları var. Sorun değilse alabilirsin.

Oh, şansa bak. Tıpatıp aynı makine yakınımda var, fantastik makine. Tek kötü yanı ekranı diyebilirim, ekranı TN panel sanırsam ve rezalet görüş açıları var. Sorun değilse alabilirsin.
Sağdan soldan bakma dışında IPS'le arasında görüntü kalitesi çok bariz belli mi?

Anime izlemeyi seviyor ve ekranı beğenemesse biraz mahçup olurum açıkçası :/

Yeni konular

Geri
Yukarı