Dell Inspiron 7577 aniden kapanıyor

kürşat memiş

Centipat
Arkadaş Dell Inspiron 7577 kullanıyorum. 3. Yılında pilde kullanırken taş çatlasın 15 dk dayanıyor ve şarjı Full olmasına rağmen kapanıyor. Format atınca 1 ay falan düzgün çalışıyor, sonra aynı problem başlıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş Dell Inspiron 7577 kullanıyorum. 3. yılında pilde kullanırken taş çatlasın 15 dk dayanıyor ve şarjı Full olmasına rağmen kapanıyor. Format atınca 1 ay falan düzgün çalışıyor, sonra aynı problem başlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bu video işinizi görecektir bir bakalım pilinizin ne kadar ömrü kalmış ona göre size yardımcı olmaya çalışalım.
Benim pil kalan pil ömrü %13 hala kullanıyorum sarjdan hiç çıkarmıyorum 7. yılında tabii olacak okadar 1-2 ay daha dayansın PC topluyacağım :D.

Arkadaş Dell Inspiron 7577 kullanıyorum. 3. Yılında pilde kullanırken taş çatlasın 15 dk dayanıyor ve şarjı Full olmasına rağmen kapanıyor. Format atınca 1 ay falan düzgün çalışıyor, sonra aynı problem başlıyor.

bende aynı bilgisayarı kullanıyorum 1. yılda pil pert oldu 10 dakka açık anca dayanıyor pilde onun için hep şarjda kullanıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı