Dell Inspiron N5010 açılmıyor

İSA ÖKMEN

Decapat
Daha fazla  
Dell Inspiron N5010 sürekli açık kalmasından dolayı termal macun yenilemesi yaptık. Bilgisayarı tekrar açınca mouse çalışmadı. Kapatıp tekrar kontrol ettik her şeyi, eksik yoktu. Tekrar açınca Windows yükleme ekranı geldikten sonra laptop hemen kapandı. Su an Windows yükleme ekranı geldikten sonra hemen kapanıp tüm ışıklar sönüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Dell Inspiron N5010 sürekli açık kalmasından dolayı termal macun yenilemesi yaptık. Bilgisayarı tekrar açınca mouse çalışmadı. Kapatıp tekrar kontrol ettik her şeyi, eksik yoktu. Tekrar açınca Windows yükleme ekranı geldikten sonra laptop hemen kapandı. Su an Windows yükleme ekranı geldikten sonra hemen kapanıp tüm ışıklar sönüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

HDD ya da SSD de sorun olma ihtimalı var mı?

Çıkartmak için uğraşırken vidasını sökmeyi unutmuşuk daha sonra laptopu ters çevirip vidayı sökünce HDD aniden düştü ama çok sert olmadı bir sorun olur mu?

Fanı temizledik açmışken eskiden sessizdi ve az soğutuyordu ek soğutucu kullanıyorduk. Şimdi laptopu açınca ilk sessiz oluyor fan daha sonra çok sesli bir hale gelip fazla üflemeye başlıyor daha sonra kapanıyor. Termal macun iyi bir de.

Uzaktan eğitim için çok gerekli şuan benim için. İlk başta sadece touchpad çalışmadı sonra bağlantıları kontrol ettik ve daha sonra Windows yükleme ekranı geldikten sonra laptop hemen kapandı.
Arkadaşlar sorun çözüldü termal macunu biraz daha ekledim bu sorun kalmadı. Arada bir bip sesleri geldi ama termal macun eklemesi yapınca sorun kalmadı. Laptop açılınca tarih ve saat yanlıştı onu düzelttim bir de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı