Dell Inspiron N5010 laptop ne kadar eder?

Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
240 GB
Özelliklerini yazdığım Dell Inspiron N5010 laptopuma BIOS şifresi koydum. Şifreyi bilmiyorum. Ben de satayım üstüne ekleyip telefon alayım dedim. Ederi kaç TL veya şifreyi nasıl kaldirabilirim?

i5 460M 6 GB RAM.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özelliklerini yazdığım Dell Inspiron N5010 laptopuma BIOS şifresi koydum. Şifreyi bilmiyorum. Ben de satayım üstüne ekleyip telefon alayım dedim. Ederi kaç TL veya şifreyi nasıl kaldirabilirim?

i5 460M 6 GB RAM.

Cihazı satmayı düşündüğünüzü yazmışsınız. Eğer BIOS şifresini kırmak isterseniz bu videoyu izleyerek kırabilirsiniz.(ben o şekilde kırdım)

Cihazı satmayı düşündüğünüzü yazmışsınız. Eğer BIOS şifresini kırmak isterseniz bu videoyu izleyerek kırabilirsiniz.(ben o şekilde kırdım)
Bu yöntemi yapabilmesi için koyduğu şifreyi bilmesi gerekiyor. Arkadaş koyduğu şifreyi hatırlamadığını belirtmiş. Tek çare anakart üstündeki çipi söküp dışardan BİOS flashlamak. Dell anakartların bazılarında çift BİOS çipi bulunuyor. Hangisi olduğunu bulup onu sökmek yeterli.

Bu yöntemi yapabilmesi için koyduğu şifreyi bilmesi gerekiyor. Arkadaş koyduğu şifreyi hatırlamadığını belirtmiş. Tek çare anakart üstündeki çipi söküp dışarıdan BIOS flashlamak. Dell anakartların bazılarında çift BIOS çipi bulunuyor. Hangisi olduğunu bulup onu sökmek yeterli.

Peki bunları ben yapamam bir bilgisayarcı tahmini kaç TL'ye yapar veya böyle satsam kaça satarım.

O bilgisayar kronik ekran kartı arızalı. Sağlam hali bile (bıos şifresiz) 600-700den fazla etmez

Hocam benim bilgisayarda harici ekran kartı yok. Dahili Intel HD Graphics var. Satabilirsem telefon almayı düşünüyorum. 2100 lira ederi var mı? Ve bilgisayar hiç yorulmadı sadece kod yazdım.
Asla etmez. 1. Nesil. Intel ekran kartının zaten kendine hayrı yok. 1-1.5k (ideal 1k) sorunsuz olsa eder de bios da şifreli.

Naptınız hocam bu bilgisayar LoL açıyordu ve Letgo'da 2500'e 2 GB RAM'li i3 2. Nesil bilgisayar satıldı
2k bandına HD serisi ekran kartlı 2. 3. Nesil laptoplar var. 1. Nesil sorunlu bir makineye ben 2k vermem şahsen. İnsanlar kendi malını ve muadillerini görüyor ama kendi malından daha üst seviye cihazların aynı bütçede olduğunu görmüyor.

Geri
Yukarı