Dell monitör bazen 2 saniyelik beyaz ekran veriyor

Evet sizin de dediğiniz gibi değişim yapacaklarmış. Stok durumuna göre ya Türkiye'den ya da Amerika'dan gelecekmiş. Monitörün çerçeveleri görünecek şekilde fotoğraf ve silinmediğine dair video istediler. Yeni monitör gelecekmiş. Stok durumu 24 saat içinde belli olacakmış.
Edit: Eki Görüntüle 1662125

Daha önce elime geçen bazı monitörlerde aynı durumu yaşamadım. Video istiyorlar. İstemeyenler alıp kendi bakıyor. Fakat bu süre uzuyor boş yere. Bu yüzden video önemli. Ben senin yerinde olsam mikrofiber bez ile ekranımı silerim. Mendil ve ıslak mendile pek güven olmaz. Umarım çabuk bir değişim olur. 2023'e girdik hayrını göremedin monitörün.

Daha önce elime geçen bazı monitörlerde aynı durumu yaşamadım. Video istiyorlar. İstemeyenler alıp kendi bakıyor. Fakat bu süre uzuyor boş yere. Bu yüzden video önemli. Ben senin yerinde olsam mikrofiber bez ile ekranımı silerim. Mendil ve ıslak mendile pek güven olmaz.

Evet işlemleri daha da hızlandı video atınca.

Umarım çabuk bir değişim olur. 2023'e girdik hayrını göremedin monitörün.

Çok haklısınız bir türlü yüzüm gülmedi. Gelen tüm monitörler kusurlu çıktı. Allah'dan kolaylıkla değişim yapabiliyorum. Diğer firmalar gibi çok uğraşmıyorum değişim için.

@Saint Lucia hocam monitör geldi. Ama alt çerçevesi çıkmış gibi. El ile bastırdıkça ileri geri gidiyor ve çok bariz çıkık olduğu belli oluyor. Ayrıyeten kutu ve kablosunu da yollamamışlar. Monitöre her şey monta edilmiş halde kutusuz ve kablosuz şekilde yollamışlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Umarım çabuk bir değişim olur. 2023'e girdik hayrını göremedin monitörün.
Tekrar geldi yine hayrını görmedim.

Son düzenleme:
Hocam monitör geldi. Ama alt çerçevesi çıkmış gibi. El ile bastırdıkça ileri geri gidiyor ve çok bariz çıkık olduğu belli oluyor. Ayrıyeten kutu ve kablosunu da yollamamışlar. Monitöre her şey monta edilmiş halde kutusuz ve kablosuz şekilde yollamışlar.

Test edip göndermişlerdir. Aslında iyi bir şey bu. Ölü piksel hususuna dikkat etmişler.
Alt kısımdaki olay evet hoş değil. Fakat bende ASUS ROG var dünya para verdim onda da bu mesela var. Yapışık yani noksansız değil çıta kısmı. Dikkatimi bozmuyor. Görüntüyü etkilemiyorsa takma kafana. Ekran iyi olsun yeter. O kadar ilgili davranmaları bile bu devirde mucize. Sorun yok diye ürün geri gönderen bir marka değil.

Test edip göndermişlerdir. Aslında iyi bir şey bu. Ölü piksel hususuna dikkat etmişler.
Alt kısımdaki olay evet hoş değil. Fakat bende ASUS ROG var dünya para verdim onda da bu mesela var. Yapışık yani noksansız değil çıta kısmı. Dikkatimi bozmuyor. Görüntüyü etkilemiyorsa takma kafana. Ekran iyi olsun yeter. O kadar ilgili davranmaları bile bu devirde mucize. Sorun yok diye ürün geri gönderen bir marka değil.

2. gönderdiklerine nazaran biraz rahatsız ediyor ama sıkıntı yok gibi. Ama kablo filan çıkmadı. Onu nasıl yapacağım? Öncekini mi kullanacağım ?

2. gönderdiklerine nazaran biraz rahatsız ediyor ama sıkıntı yok gibi. Ama kablo filan çıkmadı. Onu nasıl yapacağım? Öncekini mi kullanacağım?

Evet kullan. Senden kablo isterler ise göndermediniz dersin. Bu kadar basit. Cebinden kablo almana gerek yok dostum. Elinde olduğunu bildikleri için göndermemiş bile olabilirler. Günlük kullanıma biraz başla çıta çıkıntısı gözüne batmayacaktır.

Evet kullan. Senden kablo isterler ise göndermediniz dersin. Bu kadar basit. Cebinden kablo almana gerek yok dostum. Elinde olduğunu bildikleri için göndermemiş bile olabilirler. Günlük kullanıma biraz başla çıta çıkıntısı gözüne batmayacaktır.

Muhtemelen tekrar göndermem çünkü zaten çok bekledim ama merak ettiğimden soruyorum bu çerçeve durumu gibi sıkıntılarda değişim yapıyorlar mı?

Muhtemelen tekrar göndermem çünkü zaten çok bekledim ama merak ettiğimden soruyorum bu çerçeve durumu gibi sıkıntılarda değişim yapıyorlar mı?

Ben ASUS ROG için mail atmıştım. Pek oralı olmadılar. Sadece cayma hakkı elimde olduğu için baskılayabilirdim ama uğraşmadım. Benim için gördüğüm görüntü ve oyun performansı önemli.

Ben ASUS ROG için mail atmıştım. Pek oralı olmadılar. Sadece cayma hakkı elimde olduğu için baskılayabilirdim ama uğraşmadım. Benim için gördüğüm görüntü ve oyun performansı önemli.

Tamamdır anladım. Tekrardan teşekkür ederim yardımların için.
Anladığım kadarıyla test edip yollamışlar. Tekrar benim de ışık sızması, ölü pixel testi gibi testler yapmama gerek var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı