Dell R15 5521'e Hackintosh Kurulurmu

mehmetgebes

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işim gereği sürekli maclerle iç içeyim ve bazen evde iş yapmaya çalıştığımda teknik sorunlar çıkıyor. Bu konuda çözümü Hackintosh kurmakta buldum yalnız elimdeki bilgisayar laptop dell insprion r15 5521 intel i5 işlemci ve HD 4000 ekran kartı falan var üzerinde bu şekilde sağlıklı bir kurulum yapabilirmiyim ve Win8de şu an yedeklerim dosyalarım var onları bir yere almam gerekirmi

Sağlıklı bir kurulum yaparsınız, ama mutlaka ufak tefek sorunlar çıkacaktır. Yılmadan devam edin bol bol araştırın verdiğiniz bilgilere göre bir sorun görünmüyor, fakat bilginiz olsun windows ile mac farklı formatlar üstünden çalışıyor dosyalarınızın çoğu çalışmayacaktır diye düşünüyorum.

formatları farklı olduklarını biliyorum ama çalışmaya dosya dan kasıt nedir biraz açarmısınız

Hacintosh üzerinde iş veya ki çalışmaların olacak biraz paraya kıyıp orjinal Mac almanı tavsiye ederim zira hacintosh zaman isteyen bir konu ve iş yüklemekle bitmez önemli olan donanımları iyi tanıtabilmek. Örnek makinede 2 tane RAM slotu vardır hacintosh ya da önyükleyici bunu 4 slot olarak görür. Neler olabilceğini anlamak için geçmişteki başlıklara göz atmanı tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…