Dell S2422HG nasıldır?

Karma kullanıma hitap ediyor. 7/24 CS oynayanlara önermem.

Çok genel kullanım için ideal. Ghosting var ama diğer monitörlere kıyasla küçük bir ayar yaparsan kolayca Ghosting'i hissedilmez hale getirebilirsin.

Çok güzel bir monitördür her türlü oyunu oynarım tek sıkıntısı Minecraft oynarken karanlık yerlere gidince görüntüdeki renkler bozuluyor yeşil sarımsı kırmızımsı renklere bürünüyor aynı biri kusmuş gibi onun bir ayarı var mı pek bilmiyorum benim için o çok büyük bir eksi onun dışında taş gibi monitör 165 Hz olması da cabası :)) tavsiye ederim.

Dosya Ekleri

• d120dcbf-50f2-488d-afd0-37bec0b9d9ef.jpg
    d120dcbf-50f2-488d-afd0-37bec0b9d9ef.jpg
    155,7 KB · Görüntüleme: 90
Çok güzel bir monitördür her türlü oyunu oynarım tek sıkıntısı Minecraft oynarken karanlık yerlere gidince görüntüdeki renkler bozuluyor yeşil sarımsı kırmızımsı renklere bürünüyor aynı biri kusmuş gibi onun bir ayarı var mı pek bilmiyorum benim için o çok büyük bir eksi onun dışında taş gibi monitör 165 Hz olması da cabası :)) tavsiye ederim.
Monitör ayarlarından görüntüyü FPS’ten normal hangisiyse ona çekin. Bu seferde çok karanlık olacaktır.

Selamun aleyküm hocam şimdi ben philips aldım.Ghosting sorunu varmış ama beğenirsem almam.Siz önerir misiniz?

Geri
Yukarı